04.10.2023, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Porto vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
1dn.8godz.18min.
14.00 X3.75 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rakitić: Chcę się rozwijać piłkarsko

Rakitić: Chcę się rozwijać piłkarsko

Piłkarz FC Barcelony, Ivan Rakitić, przyleciał dziś do stolicy Katalonii, a jutro zostanie oficjalnie zaprezentowany kibicom na Camp Nou. Chorwat przyznał, że jest bardzo szczęśliwy i najchętniej rozpocząłby trening już jutro.

 

Ivan Rakitić zawitał do Barcelony i chce poprawić swoje umiejętności piłkarskie oraz zdobywać trofea z katalońskim klubem. „Zrobię wszystko, aby rozwinąć się pod względem piłkarskim. Miałem dobry rok w Sevilli i chcę to powtórzyć”, powiedział Chorwat dla Barça TV i oficjalnej strony internetowej klubu chwilę po wylądowaniu na lotnisku El Prat.

 

Pomocnik Blaugrany przyznał, że jest bardzo szczęśliwy z powodu swojego transferu i nie może się już doczekać treningów z pierwszym zespołem. Wręcz bił z niego entuzjazm. „Aktualnie mam wakacje, ale tak bardzo się cieszę z tego, co mnie spotkało, że najchętniej już jutro rozpocząłbym pracę”, dodał Chorwat. Piłkarz jest też przygotowany na presję i wyzwania, które będą mu towarzyszyć w barwach Barçy. „Chcemy wygrać każdy mecz i kluczowe będzie dobre przygotowanie się”.

 

Nie było to pierwsze spotkanie z prasą Rakiticia w dzisiejszym dniu, ponieważ pojawił się on na pożegnalnej konferencji prasowej w Sewilli. Określił też jasny cel, z którym przybywa. „Nie chcę nikogo zastępować w Barcelonie. Jestem Ivanem Rakiticiem i jako Ivan Rakitić chce się prezentować i odnosić sukcesy”.

 

Przypomnijmy, że jutro o 9:00 gracz zjawi się w Ciutat Esportiva na testach medycznych, następnie o 11:30 podpisze kontrakt w siedzibie klubu, około południa zaprezentuje się kibicom na Camp Nou, a o 12:45 odbędzie się konferencja prasowa.

 

Źródło: FCBarcelona.cat

mainXX:/2014/06/rakitic-chce-sie-rozwijac-pilkarsko/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.