10.12.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Girona FC
Do meczu pozostało:
6dn.17godz.5min.
11.57 X4.20 25.25 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Roberto Martínez: Deulofeu jest gotowy na granie w Barçy

Roberto Martínez: Deulofeu jest gotowy na granie w Barçy

Roberto Martínez, który aktualnie jest w Brazylii i śledzi Mistrzostwa Świata, nie zapomniał o sezonie Gerarda Deulofeu w Premier League. Kataloński trener wypowiedział się dla Mundo Deportivo o napastniku Barçy, który w tym roku rozegra pierwszy sezon jako pełnoprawny zawodnik pierwszej drużyny Blaugrany.

 

Martínez stwierdził, że Deulofeu jest przygotowany na podjęcie tego wyzwania, ale dodał, że jeszcze jeden rok w Anglii wyszedłby na dobre nie tylko zawodnikowi, ale również klubowi.

„On jest gotowy na grę w Barçy, ponieważ jest niezwykle utalentowany i ma pewne zdolności, które go wyróżniają. Miałem szczerą nadzieje, że Vincente del Bosque powoła go do składu na Mundial”.

„Nie było by źle, zarówno dla Gerarda jak i dla klubu, gdyby pozostał on na wypożyczeniu jeszcze rok. Tutaj cieszył się większym udziałem w drużynę niż myślę że będzie miał w Barçy”.

„Dodatkowy rok w Premier całkowicie przygotowałby go do tak wielkiego skoku jakim jest gra dla Barçy. Ale klub tego nie chciał. Myślę, że to dlatego, że Luis Enrique dobrze zna Gerarda i zna jego wartość”.

 

Źródło: Weloba.es

mainXX:/2014/06/roberto-martinez-deulofeu-jest-gotowy-na-granie-w-barca/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.