Ronaldo: Neymar będzie najlepszy na Mundialu

Ronaldo: Neymar będzie najlepszy na Mundialu

Legenda brazylijskiej piłki, Ronaldo, nie ma wątpliwości, że Messi jest aktualnie najlepszym piłkarzem na świecie, ale wszelkie predyspozycje, aby odebrać mu to miano ma Neymar.

 

Były gracz FC Barcelony i reprezentacji Brazylii, Ronaldo Luís Nazário de Lima, powiedział, że Neymar jest najlepszym piłkarzem podczas trwających Mistrzostw Świata. Ma również nadzieję, że Brazylia i Argentyna spotkają się w finale.

 

Messi i Neymar

 

„Obaj są decydujący w swoich zespołach, ale Neymar gra na bardzo wysokim poziomie. Dla mnie jest najlepszy na tym turnieju”, powiedział Ronaldo.

 

„Messi, Neymar i Cristiano są najlepsi na świecie. Messi z biegiem czasu gra coraz lepiej na Mundialu i myślę, że jeszcze będziemy się nim zachwycać. Neymar zna rozwiązanie każdego problemu. Messi jest genialny, ale wydaje mi się, iż to Neymar będzie największą gwiazdę tych Mistrzostw”, dodał.

 

Brazylia i Argentyna

 

„Argentyna jeszcze nie udowodniła swojej siły na tym Mundialu. To samo dotyczy Brazylii, która dojrzewa z każdym meczem i będzie grała jeszcze lepiej. Jestem pewny, że oba te zespoły zagrają w finale. To będzie spełnienie marzeń, jeśli oczywiście Brazylia wygra”, zakończył Ronaldo.

 

Źródło: Weloba.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB