04.10.2023, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Porto vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
3dn.17godz.29min.
13.75 X3.75 21.9 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Scolari: Neymar czy Messi? Odpowiem za 10 lat

Scolari: Neymar czy Messi? Odpowiem za 10 lat

Luiz Felipe Scolari przygotowuje się ze swoją drużyną do pojedynku w 1/8 finału z reprezentacją Chile. Na przedmeczowej konferencji prasowej większość pytań dotyczyła tego właśnie pojedynku i postaci Neymara.

 

„Jak na swój wiek jest bardzo skupiony, ma jasne pomysły i ciekawą osobowość. To zawodnik, który dobrze wie po co jest na boisku i zawsze angażuje się w sytuacje taktyczne”, przyznał Scolari.

 

„Nie znam go poza boiskiem. Rozmawiałem z jego ojcem i on powiedział mi na osobności, że w domu tez jest dobrym człowiekiem. Jego rozwój będzie naprawdę dobry, jeśli w dalszym ciągu będzie otrzymywał takie wsparcie”, odpowiedział Scolari na pytanie dotyczące prywatnego życia Neymara.

 

Następnie selekcjoner reprezentacji Brazylii został zapytany o rywalizację pomiędzy Neymarem a Messim. „Messi to niezwykły zawodnik. Prawdziwa gwiazda. Jeden z najlepszych na świecie. Każdy klub, reprezentacja, każde dziecko powinno brać z niego przykład”, stwierdził Scolari.

 

„Szanuję opinię Ronaldo, który powiedział, że Neymar jest lepszy na Mundialu niż Messi. To jest jego zdanie. Ja nie odpowiem, kto jest lepszy. Może za 10-15 lat. Może wtedy odpowiem na to pytanie. Teraz nie jest na to czas”, powiedział selekcjoner.

 

Zapytany o finał Mundialu pomiędzy Brazylią i Argentyną odpowiedział: „Argentyna gra bardzo dobrze na Mundialu. Ma wspaniały zespół. Jednak nie mogę powiedzieć, czy zagramy z nimi w finale.”

 

Źródło: Weloba.cat

mainXX:/2014/06/scolari-neymar-czy-messi-odpowiem-za-10-lat/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.