17.06.2024, g. 00:30
Mecz towarzyski
Panama vs Paragwaj
Do meczu pozostało:
0dn.12godz.52min.
12.80 X3.10 22.30 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Valderrama: Cuadrado jest jednym z Barçy

Valderrama: Cuadrado jest jednym z Barçy

‘Pibe’ Valderrama był idolem Kolumbii, kiedy prowadził reprezentację do wygranej 5-0 nad Argentyną w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata w USA w 1994 roku. Obecnie jest komentatorem Fútbol de Primera i wypowiedział się na temat Cuadrado i FC Barcelony.

 

„Cuadrado jest jednym z tych facetów, który urodził się po to, aby grać w wielkiej Barçy”, powiedział Valderrama. Jest on pełen uznania dla swojego rodak: „Słuchaj, z całym poszanowaniem dla Alexisa, ale gra Cuadrado jest bardziej dostosowana do FC Barcelony, ponieważ ma idealne czucie piłki i szybkość. To bestia, która potwierdziła, że jest urodzonym napastnikiem”.

 

Valderrama kontynuował wychwalanie Cuadrado: „Juan Guillermo jest zwycięzcą, który przynosi jakość, charakter i bramki. Widzieliście jego grę przeciwko Wybrzeżu Kości Słoniowej? Wziął napił się kawy, obrona stała naprzeciw niego, a on pracował bez wyczerpania”.

 

„On grał we Włoszech, w Udinese, Lecce i we Fiorentinie. Pozwoliło mu to przyzwyczaić się do przezwyciężania trudnych obrońców, którzy nie pozostawiają sporo miejsca. On to nie tylko przetrwał, ale i zwyciężył. Uwielbiam, kiedy gra na tak zwaną „ścianę”, mówi „ciao” i potem posyła piłkę na bramkę”, kontynuował.

 

Juan Guillermo Cuadrado urodził się w Necocli (Kolumbia) w dniu 26 maja 1988 roku i ma 176 centymetrów wzrostu. W reprezentacji zadebiutował w 2010 roku i rozegrał do tej pory 27 spotkań. Valderrama uważa, że „Teraz jest jego najlepszy czas w karierze, bo osiągnął wielką dojrzałość”, a na zakończenie dodał: „On jest bardzo wszechstronnym zawodnikiem”

 

Źródło: MundoDeportivo.comKursy na mecze FC Barcelony

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2014/06/valderrama-cuadrado-jest-jednym-z-barcy/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.