29.05.2024, g. 01:00
WNBA
Connecticut Sun blank vs blank Phoenix Mercury
Do meczu pozostało:
0dn.6godz.47min.
14.60 X0.00 21.20 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Valdés od jutra nie będzie zawodnikiem Barçy

Valdés od jutra nie będzie zawodnikiem Barçy

30 czerwca jest dniem, kiedy wygasają wszystkie umowy. Víctor Valdés już na początku stycznia 2013 roku zapowiedział, że nie przedłuży kontraktu z Barceloną, więc od jutra nie będzie już jej zawodnikiem.

32-latek przyszedł do Barçy w wieku 10 lat, jednak parę miesięcy później przeniósł się z rodziną do Teneryfy. W 1995 roku, jako 13-latek powrócił i od tego czasu dumnie bronił barw katalońskiego klubu.

Choć cztery dni przed zakończeniem sezonu pożegnał się z fanami i udał do Niemiec na leczenie kontuzji kolana, to tak naprawdę od jutra rozpocznie zupełnie nowe życie, bez żadnego zespołu. Zwłaszcza, że rehabilitacja przebiega znacznie dłużej niż tego oczekiwano.

Jak w zeszłym miesiącu poinformowano w L”Équipe, Mónaco odwołało wstępną umowę z bramkarzem ze względu na jego stan fizyczny. Jednak ta informacja nie została potwierdzona przez bramkarza, który wciąż stara się utrzymać wszystko w tajemnicy.

Nie jest wykluczone, że Mónaco powróci do Valdésa, nie płacąc za jego transfer żadnej kwoty. W ostatnim czasie mówiło się także o zainteresowaniu ze strony Liverpoolu. Barça natomiast, pomimo znalezienia trójki nowych bramkarzy, zasygnalizowała możliwość kontynuacji wspólpracy z zawodnikiem.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

 

mainXX:/2014/06/valdes-od-jutra-nie-bedzie-zawodnikiem-barcy/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.