Adrián: Barça nie będzie tak przygotowana jak my

Adrián: Barça nie będzie tak przygotowana jak my

26-leni Adrián González na konferencji prasowej przyznał, że już nie może doczekać się pierwszego meczu ligowego, w którym jego drużyna zmierzy się z Barceloną na Camp Nou.

„Początek sezonu na Camp Nou brzmi bardzo apetycznie. Nie wszyscy moi koledzy z drużyny mieli okazję zagrać tam w ostatnim sezonie, dlatego to będzie ogromna motywacja dla nich”, powiedział.

„Kiedy grasz na którymkolwiek stadionie Primera, nie tylko Bernabéu czy Camp Nou, czujesz się uprzywilejowany. Nie można powiedzieć, że to tylko kolejne spotkanie, bo chociaż tak jest, to wspaniałe uczucie, gdy możesz grać na takich stadionach jak te”, dodał.

„Liczę, że dostaniemy swoją szansę na zdobycie punktów, bo ich zagraniczni piłkarze nie będą tak silni jak my na początku sezonu”, przyznał.

 

„Oni mają jednych z najlepszych piłkarzy na świecie. Kiedy spotykasz się z takim zespołem jak ten, to wiesz jak trudno jest wywalczyć każdy punkt, ale biorąc pod uwagę fakt, że będzie to pierwszy mecz sezonu, to możemy na coś liczyć”, dodał.

 

Źródło: Sport.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB