29.05.2024, g. 01:00
WNBA
Connecticut Sun blank vs blank Phoenix Mercury
Do meczu pozostało:
0dn.6godz.4min.
14.60 X0.00 21.20 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Balletti: Dużym problemem w Barçy jest wiek zawodników

Balletti: Dużym problemem w Barçy jest wiek zawodników

Były piłkarz FC Barcelony, Juliano Belletti, udzielił wywiadu dla oficjalnej strony klubowej, gdzie mówił o obecnych zmianach w drużynie Luisa Enrique oraz wspominał swoją karierę na Camp Nou.

 

Zmiany

 

„To co teraz się dzieje jest zupełnie inne od naszych czasów. W naszym momencie mieliśmy problem z utratą zawodników. Teraz problemem jest wiek, a zatem zmiany są nieuniknione. Nie sądzę, że Barça straci na jakości, ale wiek zawodników uniemożliwia im utrzymanie poziomu pokazanego w przeszłości, a także zwiększanie ciśnienia u przeciwników, jak to było kiedyś”.

 

Messi

 

„To wyjątkowy piłkarz, który chce zrobić coś ważnego. Od dawna było jasne, że będzie to wielki zawodnik, ale nikt nie przypuszczał, że dojdzie on tak daleko. Muszę przyznać, że byłem zaskoczony, kiedy wygrywał cztery Złote Piłki, a utrzymanie takiego poziomu gry przez tak długi czas jest imponujące. Nikt tego wcześniej nie zrobił”.

 

Neymar

 

„Myślę, że to samo dzieje się z nim, co kiedyś z Messim. W naszych czasach, Messi miał stałą pozycję na boisku. Wraz z przybyciem Guardioli, dostał więcej swobody i został zawodnikiem, jakim jest teraz. Myślę, że Neymar musi także pokazać swój pełen potencjał. W reprezentacji ma pełną swobodę i jest gwiazdą. W Barçy może stać się tak samo”.

 

Kibice

 

„Kiedy podpisałem kontrakt, chciałem po prostu dać przyjemność Barçy i jej kibicom. Nigdy nie wyobrażałem sobie, że stanę się częścią fanów Barçy. Osiągnąwszy to jest wielkim zaszczytem i napawa mnie dumą. Nigdy nie mogłem prosić o więcej”.

 

Źródło: Weloba.cat

mainXX:/2014/07/balletti-duzym-problemem-w-barcy-jest-wiek-zawodnikow/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.