Balletti: Dużym problemem w Barçy jest wiek zawodników

Balletti: Dużym problemem w Barçy jest wiek zawodników

Były piłkarz FC Barcelony, Juliano Belletti, udzielił wywiadu dla oficjalnej strony klubowej, gdzie mówił o obecnych zmianach w drużynie Luisa Enrique oraz wspominał swoją karierę na Camp Nou.

 

Zmiany

 

„To co teraz się dzieje jest zupełnie inne od naszych czasów. W naszym momencie mieliśmy problem z utratą zawodników. Teraz problemem jest wiek, a zatem zmiany są nieuniknione. Nie sądzę, że Barça straci na jakości, ale wiek zawodników uniemożliwia im utrzymanie poziomu pokazanego w przeszłości, a także zwiększanie ciśnienia u przeciwników, jak to było kiedyś”.

 

Messi

 

„To wyjątkowy piłkarz, który chce zrobić coś ważnego. Od dawna było jasne, że będzie to wielki zawodnik, ale nikt nie przypuszczał, że dojdzie on tak daleko. Muszę przyznać, że byłem zaskoczony, kiedy wygrywał cztery Złote Piłki, a utrzymanie takiego poziomu gry przez tak długi czas jest imponujące. Nikt tego wcześniej nie zrobił”.

 

Neymar

 

„Myślę, że to samo dzieje się z nim, co kiedyś z Messim. W naszych czasach, Messi miał stałą pozycję na boisku. Wraz z przybyciem Guardioli, dostał więcej swobody i został zawodnikiem, jakim jest teraz. Myślę, że Neymar musi także pokazać swój pełen potencjał. W reprezentacji ma pełną swobodę i jest gwiazdą. W Barçy może stać się tak samo”.

 

Kibice

 

„Kiedy podpisałem kontrakt, chciałem po prostu dać przyjemność Barçy i jej kibicom. Nigdy nie wyobrażałem sobie, że stanę się częścią fanów Barçy. Osiągnąwszy to jest wielkim zaszczytem i napawa mnie dumą. Nigdy nie mogłem prosić o więcej”.

 

Źródło: Weloba.cat


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB