20.06.2024, g. 01:30
MLS
Charlotte FC vs Orlando City
Do meczu pozostało:
0dn.13godz.50min.
12.10 X3.50 23.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Barça 2014/15 zaczyna od badań medycznych i fizycznych

Barça 2014/15 zaczyna od badań medycznych i fizycznych

Barça Luisa Enrique stawia dzisiaj pierwsze kroki. Jak zwykle, pierwszym etapem są tradycyjne analizy i badania medyczne, przystosowane odpowiednio do początku do sezonu. Dzisiaj przechodzi je część pierwszego zespołu – Ter Stegen, Masip, Montoya, Bartra, Adriano, Sergi Roberto, Rafinha, Deulofeu, Afellay, Tello i Bojan, oraz trzynastu zawodników rezerw – Patric, Bagnack, Ie, Diagne, Grimaldo, Samper, Halilović, Munir, Sandro, Dani Nieto, Joan Roman, Dongou i Adama.

 

Wszystko odbywa się w Ciudad Deportiva, od samego rana. Drużyna FC Barcelony przejdzie trening z analitykami i lekarzami. Dodatkowo każdy przejdzie też analizę biomedyczną, badanie elektrokardiogramem, echo serca, próbę siły i wytrzymałości.

Podwójne sesje i debiuty

Należy przypomnieć, że wielu zawodników FC Barcelony brało udział w Mistrzostwach Świata w Brazylii wraz ze swoimi reprezentacjami i dlatego też będą wracać do treningów stopniowo i każdy z nich również będzie musiał przejść testy medyczne.

Począwszy od wtorku, sztab trenerski dowodzony przez Luisa Enrique przygotował podwójne sesje treningowe na każdy dzień, na godzinę 9:00 i 19:00, żeby maksymalnie wykorzystać czas bez upałów.

W sobotę, w Huelvie, odbędzie się pierwszy mecz FC Barcelony w presezonie 2014/15.

 

Źródło: FCBarcelona.esKursy na mecze FC Barcelony

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2014/07/barca-2014-15-zaczyna-od-badan-medycznych-i-fizycznych/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.