Barça B odbyła pierwszy trening w sezonie 2014/15

Barça B odbyła pierwszy trening w sezonie 2014/15

Barça B zaczęła dzisiaj rano pierwszy trening w presezonie 2014/15, a wzięło w nim udział ośmiu zawodników. Nowością było pojawienie się dwóch nowo zakontraktowanych zawodników – Cámary i Gumbaua, którzy od teraz są do dyspozycji Eusebio Sacristána. W sesji nie uczestniczyło trzynastu zawodników, którzy przechodzą dzisiaj testy medyczne.

 

Zawodnicy, którzy wzięli udział w treningu, to Ortolá, Robert Costa, Lucas, Sergio Juste, Agostinho Cá, Gumbau, Babunski i Cámara. Pojawił się również na nim Onana, z drużyny Juvenil.

Eusebio, zadowolony i podekscytowany

Trener Barçy B, Eusebio Sacristán, wypowiedział się dla oficjalnych mediów klubu i stwierdził, że jest „bardzo zadowolony i podekscytowany na początek nowego sezonu”. Dodał również, że: „Jestem szczęśliwy, że zarząd i dyrekcja sportowa dała mi szansę na prowadzenie zespołu jeszcze przez jeden rok. To dla mnie zaszczyt”.

Na temat tworzenia drużyny, trener rezerw powiedział: „jest wiele zmian w składzie, ponieważ kilku zawodników poszło do pierwszego zespołu, a inny odeszli”,  ale stwierdził: „Jesteśmy bardzo zadowoleni ze wzmocnień, stworzyliśmy konkurencyjny zespół”. „Jest to młodszy skład, niż zeszłoroczny, ale zawiera zawodników wysokiej jakości, którzy mają wysokie oczekiwania i siłę oraz dojrzałość do współzawodniczenia”, podsumował trener Barcelony B.

Wtorek, trening i testy

Zawodnicy rezerw, którzy trenowali dzisiaj pod wodzą Eusebio, będę przechodzić testy medyczne i fizyczne jutro rano. Następnie, pod wieczór będą mieć kolejny trening. Odbędzie się on o 18:30 w Ciudad Deportiva Joan Gamper.

 

Źródło: FCBarcelona.es

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB