Bartra: Luis Suárez będzie mile widziany

Bartra: Luis Suárez będzie mile widziany

Marc Bartra uczestniczył dziś w Nikecamp, gdzie oprócz wspólnej gry z młodymi adeptami piłki nożnej, wypowiedział się na temat bieżących spraw związanych z FC Barceloną.

 

Neymar: To ogromna szkoda, ponieważ Ney mógł dać z siebie jeszcze więcej na Mundialu. Na pewno jest zły, bo stracił okazję do dalszej gry na Mundialu. Mam nadzieję, że wyzdrowieje jak najszybciej i rozpocznie przygotowania do sezonu razem z nami. Z pewnością stanie się silniejszy.

 

Luis Suárez: Dla mnie jest to świetny piłkarz i jeśli trafi do nas, to będzie mile widziany. To kompletny napastnik.

 

Wzmocnienia: Bravo zna ligę i to jest dla nas dobre. Ter Stegen, z tego co widziałem, jest świetnym bramkarzem, który dużo, a przede wszystkim dobrze, gra nogami. Rakitić jest bardzo kompletnym piłkarzem i jestem pewien, że szybko dostosuje się do gry w naszej drużynie.

 

Środkowi obrońcy: Odszedł Puyi, ale ktoś przyjdzie w jego miejsce – o to jestem spokojny. Nie mogę doczekać się rozpoczęcia przygotowań. Każdemu, kto przyjdzie do nas, postaram się pomóc, ale też sam będę walczył o miejsce w podstawowym składzie.

 

Rafinha i Deulofeu: To dla mnie ogromna radość, że będę mógł dzielić szatnię razem z nimi. Znamy się dobrze i wydaje mi się, że wrócili do domu z wielkim entuzjazmem i głodem gry.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB