16.04.2024, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Barcelona vs PSG
Do meczu pozostało:
1dn.9godz.51min.
12.20 X3.80 22.90 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bravo: Chcę zastąpić Valdésa i Pinto

Bravo: Chcę zastąpić Valdésa i Pinto

W niedziele do Barcelony przybył Claudio Bravo, który w poniedziałek podpisze kontrakt z katalońskim klubem. Tuż po sesji zdjęciowej na tle herbu, bramkarz wypowiedział się dla Barça TV.

 

„Po tym co przeżyłem na Mistrzostwach Świata w Brazylii, przejście do Barçy jest niesmowitym uczuciem. Bardzo mnie to cieszy”, mówił nowy nabytek FC Barcelony, Claudio Bravo, dla Barça TV.

 

Bramkarz trafił do FC Barcelony z Realu Sociedad, na którego temat powiedział: „Będę miał wspaniałe wspomnienia z tego klubu. Pozwolili mi trafić do Europy, a potem otworzyli mi drzwi do Barçy. To jest nagroda dla całej mojej pracy. Naprawdę nie mogę doczekać się na rozpoczęcie pracy. Chcę pomóc temu zespołowi. Jestem bardzo ambitny i mam wysokie oczekiwania, co do pozytywnych rzeczy, jakie mogę tu osiągnąć”.

 

Zapytany o konkurencje z Ter Stegenem i Masipem, odpowiedział: „Taka konkurencja może być bardzo dobra tak długo, dopóki jest korzystna dla zespołu”. „Jestem bardzo zmotywowany możliwością zastąpienia Víctora Valdésa oraz Pinto. Prezentowali oni wysokie standardy gry dla tego klubu”, zakończył.

 

Źródło: FCBarcelona.cat

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - PSG

Liga Mistrzów

16/04/2024 / 21:00

Real Madryt - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

21/04/2024 / 21:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2014/07/bravo-chce-zastapic-valdesa-i-pinto/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.