Bravo: Chcę zastąpić Valdésa i Pinto

Bravo: Chcę zastąpić Valdésa i Pinto

W niedziele do Barcelony przybył Claudio Bravo, który w poniedziałek podpisze kontrakt z katalońskim klubem. Tuż po sesji zdjęciowej na tle herbu, bramkarz wypowiedział się dla Barça TV.

 

„Po tym co przeżyłem na Mistrzostwach Świata w Brazylii, przejście do Barçy jest niesmowitym uczuciem. Bardzo mnie to cieszy”, mówił nowy nabytek FC Barcelony, Claudio Bravo, dla Barça TV.

 

Bramkarz trafił do FC Barcelony z Realu Sociedad, na którego temat powiedział: „Będę miał wspaniałe wspomnienia z tego klubu. Pozwolili mi trafić do Europy, a potem otworzyli mi drzwi do Barçy. To jest nagroda dla całej mojej pracy. Naprawdę nie mogę doczekać się na rozpoczęcie pracy. Chcę pomóc temu zespołowi. Jestem bardzo ambitny i mam wysokie oczekiwania, co do pozytywnych rzeczy, jakie mogę tu osiągnąć”.

 

Zapytany o konkurencje z Ter Stegenem i Masipem, odpowiedział: „Taka konkurencja może być bardzo dobra tak długo, dopóki jest korzystna dla zespołu”. „Jestem bardzo zmotywowany możliwością zastąpienia Víctora Valdésa oraz Pinto. Prezentowali oni wysokie standardy gry dla tego klubu”, zakończył.

 

Źródło: FCBarcelona.cat

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB