31.12.2022, g. 01:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Espanyol
Do meczu pozostało:
20dn.15godz.9min.
11.22 X6.60 211.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Czy Messi zdobędzie tytuł Goal 50?

Czy Messi zdobędzie tytuł Goal 50?

W poniedziałek zostaną ujawnione nazwiska 50 najlepszych piłkarzy sezonu 2013/14. Kto otrzyma tytułową nagrodę Goal 50? Czy Leo Messi zdobędzie kolejne trofeum?

Goal 50 to prestiżowa nagroda przeznaczona dla najlepszych zawodników sezonu, przyznawana przez jeden z największych piłkarskich serwisów na świecie – Goal.com. Ponad 600 ekspertów z całego świata zadecyduje kto otrzyma trofeum.

Niezależnie od wieku, płci, narodowości czy sympatii do danego klubu, udział w głosowaniu mają zapewniony dziennikarze sportowi największych sportowych organizacji i redakcji.

Piłkarze oceniani są na podstawie poziomu gry jaki zaprezentowali w ubiegłym sezonie, zaangażowania w najważniejszych drużynowych spotkaniach oraz sukcesu ich zespołu, zarówno w rozgrywkach klubowych jak i na arenie międzynarodowej.

Graham Shaw, redaktor naczelny serwisu powiedział „Goal 50 daje prawdziwie globalny wgląd w listę najlepszych zawodników ukończonego sezonu sportowego. Mistrzostwa Świata w Brazylii były sensacyjnym zakończeniem kampanii i dolały oliwy do ognia intensywnych debat na temat nazwisk, które w tym roku powinny pojawić się na liście”.

Od momentu powstania trofeum w 2008 roku, Leo Messi otrzymał ją już trzykrotnie. W tym roku Argentyńczyk również jest faworytem. „Jestem bardzo podekscytowany. Jako piłkarze staramy się przez cały rok, by zyskać honory i nagrody dla naszej drużyny, nie skupiamy się na indywidualnych trofeach. Kiedy udaje się nam je otrzymać czujemy się podbudowani i umacniamy się w przekonaniu, że podążamy dobrą ścieżką”.

Każdy głosujący wybiera swoją włąsną listę 50 najlepszych zawodników, dzięki czemu finałowa lista jest obiektywna i ma globalny charakter. Zwycięzca Goal 50 zostanie ogłoszony już jutro!

Zdobywcy Goal 50:

 

2013r. Leo Messi
2012r. Cristiano Ronaldo
2011r. Leo Messi
2010r. Wesley Sneijder
2009r. Leo Messi
2008r. Cristiano Ronaldo

 

Źródło: Goal.com

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Espanyol Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

31/12/2022 / 20:00

Newsletter

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.