04.10.2022, g. 21:00
Liga Mistrzów
Inter Mediolan vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
0dn.5godz.23min.
14.20 X3.85 21.83 Odbierz 830 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Delgado: Barça to wciąż najlepszy zespół na świecie

Delgado: Barça to wciąż najlepszy zespół na świecie

Dimas Delgado – były zawodnik Barçy B i obecny piłkarz Recreativo Huelva wypowiedział się przed mikrofonami „Esports Cope” na temat swoich wspomnień z katalońskiego klubu i zbliżającego się spotkania z byłym zespołem.

„Barça przyjedzie z młodymi zawodnikami, którzy będą chcieli udowodnić swoją wartość, pokazać się przed Luisem Enrique i być może wywalczyć miejsce w pierwszej drużynie. Dla nas to możliwość spotkania się z publicznością i cieszenia się grą. Z pewnością będzie to dobre spotkanie, z którego wszyscy korzystają”, powiedział Delgado.

„Zawsze atrakcyjne jest oglądanie pierwszego zespołu z nowym trenerem. Wszyscy oczekują na debiut Luisa Enrique. Jest zbyt wcześnie, by mówić o tym, czego można od niego oczekiwać, ale z pewnością to będzie wspaniały zespół, który będzie walczył o wszystkie trofea, jak zwykle”, dodał piłkarz.

Pomimo licznych zmian Delgado nadal uważa, ze Barça to najlepszy zespół na świecie. „Przeprowadzili wiele zmian, ale ostatecznie to wciąż jest Barça. Dla mnie to wciąż najlepszy zespół na świecie. Teraz ma nowych zawodników, nowego trenera, ale na pewno tak jak zawsze będzie chciała dać z siebie wszystko. Ja jako Culé mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze. Luis Enrique będzie chciał wprowadzić nowe rzeczy, których brakowało w ostatnim czasie.”

 

Źródło: Sport.es

 

Kursy na mecze FC Barcelony

Inter Mediolan - FC Barcelona

Liga Mistrzów

04/10/2022 / 21:00

FC Barcelona - Celta Vigo

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

09/10/2022 / 21:00

Newsletter

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.