24.02.2024, g. 16:15
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Getafe CF
Do meczu pozostało:
2dn.14godz.53min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Hazard: Nie boimy się Messiego

Hazard: Nie boimy się Messiego

Eden Hazard, pomocnik Belgii, udzielił wywiadu dla Sky Sports, gdzie wypowiedział się na temat zbliżającego spotkania ćwierćfinałowego przeciwko Argentynie. Głównym tematem była gra Leo Messiego.

 

Hazard uważa, że największym zagrożeniem ze strony Argentyny jest Leo Messi, ale podkreśla także, że jest to reprezentacja, gdzie są też inni wielcy piłkarze. Belgia będzie próbowała pokonać Argentynę, aby dotrzeć do półfinału.

 

„Wiemy, że Messi jest najlepszym piłkarzem na świecie i jest w tej drużynie, ale nie boimy się”, powiedział Hazard i dodał: „Możemy wygrać. Argentyna gra dobrze, ale mają jednego wielkiego piłkarza, który może zmienić wszystko w każdym meczu. Jeśli będziemy mogli go zatrzymać, to mamy szansę, ale to nie będzie łatwe zadanie”.

 

„Dla mnie [Messi] jest najlepszy na świecie. Nie wiem, w jaki sposób można go zatrzymać, ale będziemy oglądać nagrania i postaramy się wygrać”, kontynuował Belg, który stwierdził także: „Mają też Angela di Marię, ale to Messi robi różnicę”.

 

Hazard nie może doczekać się sobotniego spotkania i pierwszego starcia przeciwko Leo Messiemu: „Nie grałem przeciwko niemu i będę na pewno o tym myślał noc przed, ale kiedy jestem już na boisku nie obchodzi mnie, kto gra przeciwko mnie. Robię to co mam zrobić i staram się, aby było to jak najlepiej”.

 

Źródło: InsideSpanishFootball.com

mainXX:/2014/07/hazard-nie-boimy-sie-messiego/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.