24.07.2022, g. 01:00
Mecz towarzyski
Real Madryt vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
25dn.18godz.50min.
12.45 X3.25 22.85 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Maradona: Jeśli Messi nie atakuje, nie wstajesz z krzesła

Maradona: Jeśli Messi nie atakuje, nie wstajesz z krzesła

Diego Armando Maradona był bardzo krytyczny, jeśli chodzi o rolę reprezentacji Sabelli na Mundialu i bronił Leo Messiego, utrzymując, że napastnik nie może ponieść całego ciężaru gry na swoich barkach.

 

Messi


„Mieliśmy płynność w grze, jednak ją utraciliśmy. Teraz jest tak, że jeśli w Argentynie Messi nie atakuje, to nikt nawet nie wstaje z krzesła. No ale nie możemy zrzucać całego ciężaru gry na Leo i kazać mu robić wszystko. Bo później każdy będzie mógł narzekać, jeśli nie wyjdzie mu choćby jedno zagranie. Jeśli będziesz mi dawać cztery podania w ciągu trzech minut, to logiczne, że w końcu się zmęczę! Tak to jest z ludzkim organizmem, to nie jest tak, że on robi to celowo”.

Reprezentacja Argentyny

„Czarno to widzę. Mówię szczerze. Chciałbym, aby reprezentacja grała w inny sposób, żeby wykorzystała cały swój potencjał techniczny w swoich zagraniach. Jak do tej pory nie widzieliśmy ani taktyki, ani indywidualności w Argentynie. I to mnie martwi”.

„Wydaje mi się, że Argentyna nie ma pomysłu. W pierwszej połowie przeciwko Szwajcarii reprezentacja nie miała nawet jednej sytuacji na gola. Kiedyś kierowałem reprezentacją. I wtedy tworzyliśmy sytuacje, staraliśmy się je tworzyć, nie zawsze wychodziło, ale było widać starania”.

 

Źródło: Weloba.es

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Rayo Vallecano

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

14/08/2022 / 18:00

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.