10.12.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Girona FC
Do meczu pozostało:
6dn.17godz.1min.
11.57 X4.20 25.25 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Masip: Nie będzie niezdrowej konkurencji

Masip: Nie będzie niezdrowej konkurencji

W czwartek swój kontrakt z pierwszą drużyną FC Barcelony podpisał Jordi Masip. Bramkarz będzie grał na Camp Nou do 2017 roku, a jego klauzula wynosi obecnie 35 milionów euro.

 

Jordi Masip po podpisaniu kontraktu wypowiedział się dla klubowych mediów: „To wyjątkowy dzień dla mnie, dla moich przyjaciół i rodziny. Jestem bardzo szczęśliwy, podekscytowany i chętny, aby rozpocząć preseason”. Bramkarz będzie grał w drużynie Luisa Enrique, który trenował go także w rezerwach kilka sezonów temu: „Luis Enrique jest trenerem z bardzo jasnymi pomysłami, wie jak chce grać, ma charakter i na pewno wszystko będzie dobrze”.

 

Na temat swojej pozycji w pierwszym zespole, powiedział: „Mam nadzieję, że będę ciągle poprawiał się jako bramkarz i jako człowiek. Chcę też pomóc drużynie” i dodał: „Gdyby sprawy nie potoczyły się, tak jak się potoczyły – nie byłoby mnie tutaj”. Na koniec wypowiedział się o Ter Stegenie i Bravo, czyli nowych kolegach z bramki: „Oboje są doświadczonymi bramkarzami o najwyższej klasie, ale między nami na pewno będzie zdrowa konkurencja”.

 

 

Źródło: FCBarcelona.cat

mainXX:/2014/07/masip-nie-bedzie-niezdrowej-konkurencji/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.