5dn.11godz.39min.
11.33 X5.00 28.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Masip wychodzi na czysto w debiucie

Jordi Masip zaliczył pewny debiut z pierwszym zespołem FC Barcelony. Bramkarz opuszczał boisko z czystym kontem , po pierwszej połowie meczu, który był również debiutem Luisa Enrique jako trenera Barçy, która ostatecznie zdobyła Trofeo Colombino po tym, jak pokonała Recreativo 1-0.

Bramkarz Blaugrany interweniował bardzo dobrze, jednak niezbyt często, podczas kiedy grał w pierwszej części meczu. Dobra gra nogami, uważne wyjścia i ustawianie linii obrony, kiedy ta znajdowała się w nieodpowiednim miejscu. Mimo, że grał tylko 45 minut, Masip pozostawił po sobie dobre pierwsze wrażenie.

Należy przypomnieć, że na konferencji prasowej Luis Enrique powiedział, że Masip, jak na ten moment, byłby dla niego pierwszym bramkarzem, ponieważ jest jedynym, którego dobrze zna. Claudio Bravo i Ter Stegen już wiedzą, że wychowanek będzie wykorzystywał każdą daną mu szansę, aby pokazać się z jak najlepszej strony.

Źródło: MundoDeportivo.com

29/04/2024 21:00

04/05/2024 18:30

mainXX:/2014/07/masip-wychodzi-na-czysto-w-debiucie/