17.06.2024, g. 00:30
Mecz towarzyski
Panama vs Paragwaj
Do meczu pozostało:
0dn.22godz.50min.
12.75 X3.10 22.30 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Messi: Finał z Brazylią byłby czymś wyjątkowym

Messi: Finał z Brazylią byłby czymś wyjątkowym

Leo Messi udzielił wywiadu dla firmy Adidas, w którym mówił o możliwym finale pomiędzy reprezentacjami Brazylii i Argentyny.

„Oczywiście to jest to, o czym marzą wszyscy w Ameryce Południowej. To byłoby coś specjalnego. Fani w Ameryce Południowej są pełni pasji i z całym sercem są za swoimi zespołami. Występ w finale Mistrzostw Świata z niesamowitą atmosferą na Maracanie to jest to, o czym marzy każdy piłkarz. Jednak najpierw trzeba się tam dostać”, przyznał Messi.

.
Wiele osób krytykuje występy Messiego. Gwiazda Barcelony powiedziała, że „nie ma czasu, by martwić się słowami ludzi. Jeśli skupimy się na naszym planie gry i będziemy grać naszą taktyką, to o naszym futbolu będzie się mówić. Jeśli zdobędę kolejne bramki, to Argentyna awansuje do dalszej fazy turnieju, co jest najważniejsze.”

 

Zawodnikiem, który wywarł na Messim największe wrażenie był James Rodriguez. „To była rewelacja w Kolumbii. Jego bramka w meczu z Urugwajem była dziełem sztuki. Ten zespół jest ekscytujący, gdy się go ogląda.”

 

O szybkim odpadnięciu reprezentacji Hiszpanii powiedział, że „mieli bardzo trudną grupę. Mistrzostwa Świata są pełne niespodzianek i wiele dobrych zespołów zajęło niższe pozycje od tych mniej znanych drużyn. Hiszpania ma bardzo dobrych graczy i może wrócić jeszcze silniejsza i bardziej decydująca w następnym turnieju.”

 

Na pytanie, co myśli o liczbie bramek strzelonych w turnieju, odpowiedział: „To jest fenomenalne. Ludzie będą mówić o tych Mistrzostwach przez wiele lat.”

 

Zapytany o to, czy wolałby zdobyć Złotego Buta czy Mistrzostwo Świata odpowiedział bez chwili zawahania. „ Mistrzostwo Świata, zawsze. To duże osiągnięcie dla piłkarza. To o czymś marzysz będąc dzieckiem, a marzenia nigdy nie gasną. Poprosiłem moich kolegów z Barcelony – Xaviego, Iniestę i Piqué, by powiedzieli mi jak to jest zdobyć to trofeum, ale to jest coś, czego nie można opisać słowami.”

 

Źródło: MundoDeportivo.com

 Kursy na mecze FC Barcelony

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2014/07/messi-final-z-brazylia-bylby-czyms-wyjatkowym/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.