29.05.2024, g. 01:00
WNBA
Connecticut Sun blank vs blank Phoenix Mercury
Do meczu pozostało:
0dn.23godz.59min.
14.60 X0.00 21.20 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Messi: Neymar zagra jeszcze na trzech Mundialach

Messi: Neymar zagra jeszcze na trzech Mundialach

Napastnik reprezentacji Argentyny, Leo Messi, wypowiedział się dla mediów po spotkaniu z Belgią. Piłkarz FC Barcelony wysłał również słowa wsparcia dla swojego kolegi z drużyny, Neymara.

 

„Higuain zasłużył na nagrodę MVP, tam samo jak cała drużyna. Teraz bardziej niż kiedykolwiek graliśmy drużynowo i nie pozwalaliśmy im na wolne przestrzenie”, powiedział Leo Messi po spotkaniu z Belgią. Argentyński napastnik kontynuował: „Będziemy walczyć, aby doiść tak daleko, jak to możliwe. Zrealizowaliśmy nasz pierwszy cel. To było dawno, kiedy Argentyna doszła do półfinału i jesteśmy bardzo szczęśliwi z tego powodu”.

 

„Nie pozwoliliśmy Belgii na stworzenie klarownych szans na bramki. Graliśmy bardzo dobrze z tyłu. Dziś biegaliśmy więcej niż do tej pory. Wszyscy musimy pozostać na tym poziomie zaangażowania, jak dziś. Nie mieliśmy wielu szans, ale najważniejszy jest fakt, że awansowaliśmy dalej”, mówił Messi.

 

Argentyński napastnik wypowiedział się także na temat fanów reprezentacji: „Cieszymy się tym ze wszystkimi kibicami. Kraj żyje i oddycha Mistrzostwami Świata, a my dzięki temu możemy czuć tutaj ich wsparcie. Chcemy wysłać do nich wielkie uściski. To jest to, o czym marzyłem. To jest to, co chcemy i o co będziemy walczyć”.

 

Na samym końcu Leo Messi wypowiedział się także na temat kontuzjowanego Neymara: „Życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia i mam nadzieję, że wróci do gry jak najszybciej. Z jego wiekiem i jakością, ma przed sobą jeszcze trzy takie Mistrzostwa Świata”.

 

Źródło: InsideSpanishFootball.com

mainXX:/2014/07/messi-neymar-zagra-jeszcze-na-trzech-mundialach/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.