31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
17dn.16godz.44min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Messi: Nie poradziliśmy sobie

Messi: Nie poradziliśmy sobie

Lionel Messi miał złotą szansę na początku drugiej połowy, by zapewnić Argentynie przewagę, lecz nie udało mu się trafić w światło bramki. Po 120 minutowym finale Mistrzostw Świata, w którym wygrała niemiecka reprezentacja, Argentyńczyk wyznaje, że szczerze ubolewa nad tym, iż nie udało mu się zagrać o najwyższą stawkę.

 

Nawet zdobycie Złotej Piłki Adidasa dla najlepszego zawodnika tegorocznego Mundialu nie poprawiło nastroju Messiego po porażce jego zespołu. W pierwszej reakcji napastnika padło wiele słów samokrytyki. „Zasłużyliśmy na więcej. Dzisiaj ci z nas, którzy byli w ataku nie poradzili sobie. Mieliśmy wiele okazji. Przez to jesteśmy strasznie rozczarowani.”

 

Uczucie rozczarowania malowało się na twarzach wszystkich graczy argentyńskiej reprezentacji. Przygnębiony Messi odebrał nagrodę Złotej Piłki, zawiedziony, że trofeum jakie przyjmuje nie jest pucharem Mistrzostw Świata.

 

Wiecznie poddawany słowom krytyki i brany na języki przez wszystkich sportowych dziennikarzy Argentyńczyk i tym razem nie ucieknie od przykrych opinii. Cały sportowy światek zadaje sobie pytanie dlaczego to właśnie Messi został wybrany piłkarzem turnieju. Nawet popularna, sportowa, argentyńska gazeta Olé rozważa: „Dlaczego nie Mascherano?”

 

Źródło: InsideSpanishFootball.com

mainXX:/2014/07/messi-nie-poradzilismy-sobie/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.