04.06.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Celta Vigo vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
0dn.2godz.29min.
12.55 X3.80 22.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Neymar: Messi był jednym z najlepszych piłkarzy na Mundialu

Neymar: Messi był jednym z najlepszych piłkarzy na Mundialu

Neymar w wywiadzie dla Globo TV powiedział, że Messi był jednym z najbardziej wpływowych zawodników na Mundialu i przyznał, że jego reprezentacja na tych samych Mistrzostwach zagrała źle

Na pytanie, czy Messi zasłużył na Złotą Piłkę, odpowiedział: „Nie wiem, czy na nią zasłużył, ale był jednym z najlepszych piłkarzy na Mistrzostwach. Strzelił dla Argentyny ważne bramki. Dla mnie był jednym z trzech najlepszych zawodników na tym Mundialu, wraz z Schweinsteigerem i Robbenem.”

Napastnik był również krytyczny wobec postawy swojej reprezentacji na Mundialu, mówiąc, że „Brazylia zagrała słabo” i przyznał, że nigdy nie przyszło mu do głowy, aby grać w finale pomimo kontuzji. „Wiedziałem, że już nie zagram na tych Mistrzostwach. Nie próbowałem liczyć na żaden cud.”

Na pytanie o występ na kolejnym Mundial odpowiedział: „Będę miał 26 lat i dam z siebie wszystko, by na nim wystąpić.”

 

Zawodnik został także zapytany o to, dlaczego płakał po meczu z Chile. „To nie z powodu presji gry u siebie. Płakałem, bo spełniło się nasze marzenie z dzieciństwa. Każdy z nas marzył o tym, będąc dzieckiem i wszyscy walczyliśmy, by je zrealizować.”

 

Neymar był zapytany o jego związek z Bruną Marquezine. „Ślub? Nie, jesteśmy jeszcze na to za młodzi. Ona ma 18 lat, ja 22. Musimy trochę mieć coś z życia.”

 

Źródło: MundoDeportivo.com

 

mainXX:/2014/07/neymar-messi-byl-jednym-z-najlepszych-pilkarzy-na-mundialu/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.