03.03.2024, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Athletic Bilbao vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
3dn.9godz.15min.
12.80 X3.50 22.45 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Neymar może nie zdążyć na początek ligi

Neymar może nie zdążyć na początek ligi

Neymar nie zdąży wrócić do zdrowia na początek sezonu ligowego. W najlepszym wypadku Brazylijczyk straci dwie pierwsze kolejki i nie będzie do dyspozycji Luisa Enrique aż do pierwszego tygodnia września.

Wstępny czas przerwy w grze wynoszący od czterech do sześciu tygodni może wydłużyć się nawet dwukrotnie zgodnie z raportami medycznymi napływającymi z Brazylii. Z tego powodu FC Barcelona rozpocznie nowy sezon bez Neymara i Luisa Suáreza, który będzie musiał pauzować jeszcze do połowy października.

Dopóki nie jest znany terminarz ligi hiszpańskiej, Barça nie wie jeszcze na pewno jak będzie wyglądał jej atak na samym początku sezonu. Należy tu pamiętać też o pierwszych meczach Ligi Mistrzów, które planowane są na 16 i 17 września. W Brazylii mówi się, że przy tego typu kontuzjach normalny okres rekonwalescencji to 12 tygodni i jeżeli to się sprawdzi, Neymar będzie mógł wrócić do gry być może 24 września, czyli na piątą kolejkę.

Doktor Luis Carelli specjalizujący się w leczeniu uszkodzeń rdzenia kręgowego potwierdza, że czas powrotu do zdrowia to od ośmiu do dwunastu tygodni. To oznacza, że Neymar będzie mógł wrócić do gry albo na piątą kolejkę ligową albo na drugi mecz w Lidze Mistrzów, który odbędzie się na przełomie września i października.

Źródło: Am14.net

Lech Kursy

Brak spotkań

Kursy na mecze FC Barcelony

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2014/07/neymar-moze-nie-zdazyc-na-poczatek-ligi/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.