20.06.2024, g. 01:30
MLS
Charlotte FC vs Orlando City
Do meczu pozostało:
0dn.11godz.43min.
12.10 X3.50 23.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Nowe twarze w Barçy B

Nowe twarze w Barçy B

Kolejny sezon Eusebio Sacristán dowodzić będzie Barçą B, jednakże tym razem pojawi się w niej wiele nowych twarzy.

 

Na miejsce zawodników, którzy odeszli, czyli Sergiego Gómeza, Planasa, Espinosy, Denisa i Ilie, przyjdą nowi z niższych kategorii oraz z innych klubów, dużo młodsi, ale bardzo utalentowani. Poniżej przedstawione będą nowe, na dzień dzisiejszy,  twarze w rezerwach FC Barcelony na kolejny sezon.

Trzy potwierdzone transfery

Trzy nowe wzmocnienia rezerw mają jedną wspólną cechę: wszyscy są lewonożni. Alen Halilović jest jednym z najbardziej obiecujących zawodników europejskiej piłki, Chorwat może być  naturalnym zmiennikiem Denisa na pozycji rozgrywającego lub najbardziej wysuniętego zawodnika. Juan Cámara przyszedł z Villarreal B i jest kolejnym zawodnikiem, którego Barça B może umieścić w środku, z przodu lub na pozycji fałszywej dziewiątki. Trzecim zakontraktowanym zawodnikiem jest Gerard Gumbau, lewy pomocnik z Girony B, który słynie z siły fizycznej i jakości technicznej.

Zawodnicy z niższych kategorii

Kolejni zawodnicy, którzy przyjdą do rezerw, to piłkarze z Juvenil A Vinyalsa, których Eusebio awansował.

Jose Aurelio Suárez: Asturyjski bramkarz, ze zdolnościami technicznymi. Pewny w grze w powietrzu i bardzo zwinny. Konkurował jak równy z równym z  Ondoą w zeszłym sezonie, który był świetny dla obu bramkarzy.

Joseph Ondoa: Bramkarz z Kamerunu, bardzo sprawny fizycznie. Jeśli będzie często występować, może stać się jednym z lepszych. Zwinność i zdolności, które pokazał w grze jeden na jednego są niesamowite.

Godswill Ekpolo: Nigeryjczyk może grać jako prawy lub środkowy obrońca. Niezwykle regularny i poważny, wyróżnia się niezwykłą inteligencją i potencjałem fizycznym.

Joel Huertas: Katalończyk jest bardzo kreatywnym pomocnikiem i ma niezwykłą wizję gry. Brakuje mu tylko intensywności i regularności jeśli chodzi o grę obronną.

Maxi Rolón: Argentyńczyk jest nietypowym wysuniętym zawodnikiem. Potrafi lepiej strzelać gole niż grać . Ma co prawda problemy z przedostaniem się przez zwarte szyki obronne, ale za to potrafi również grać w obronie i jest dobrze przygotowany fizycznie.

Munir El Haddadi: Awans tego lewonożnego zawodnika był pewny od końca zeszłego sezonu, kiedy piłkarz grał już dla Barcelony B. Szybki, pracowity i bardzo zdolny. Munir aspiruje do bycia crackiem.

Wilfrid Kaptoum: Kameruński pomocnik jest jedynym zawodnikiem, który wciąż będzie należeć do drużyny Juvenil Jordiego Vinyalsa, jednakże presezon rozpocznie z Barcą B. Ma on niezwykły talent, w każdym meczu potrafi olśnić detalami i działaniami, które wydają się magiczne i niezwykłe.

 

Źródło: Weloba.esKursy na mecze FC Barcelony

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2014/07/nowe-twarze-w-barcy-b/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.