26.05.2024, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Sevilla vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
0dn.0godz.1min.
14.00 X4.00 21.80 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Oficjalnie: FC Barcelona pojedzie na obóz do Anglii

Oficjalnie: FC Barcelona pojedzie na obóz do Anglii

Pierwsza drużyna FC Barcelony od 28 lipca do 2 sierpnia będzie przebywała na obozie przygotowawczym w Anglii, a dokładniej w ośrodku treningowym reprezentacji tego kraju w St. George’s Park.

 

Drużyna Luisa Enrique rozpocznie przygotowania do sezonu w dniu 14 lipca, kiedy to do treningów wrócą piłkarze niegrający na Mistrzostwach Świata. Potem stopniowo będzie do nich dołączać reszta. Między 28 lipca a 2 sierpnia odbędzie się obóz w St. George’s Park, skąd bezpośrednio FC Barcelona uda się na towarzyskie spotkanie do Nicei.

 

Warto dodać, że St. George’s Park jest siedzibą Związku Piłkarskiego Anglii (FA) i znajduje się w pobliżu Birmingham w środkowej części kraju. W tym ośrodku zazwyczaj przygotowują się angielskie zespoły. Jest to także Centrum rozwoju piłki nożnej, biznesu i sportu. Obiekt położony jest na 330 hektarach parku w krajowych lasach.

 

Centrum St. George”s Park oferuje przestronne i nowoczesne zaplecze sportowe, specjalnie zaprojektowane do treningów elitarnych zespołów. Co więcej, reprezentacja Anglii przygotowuje tutaj swoich zawodników do turniejów międzynarodowych.

 

Obiekt obejmuje: kryte boisko ze sztuczną nawierzchnią (105 x 68), jedenaście innych boisk, boisko lekkoatletyczne, boisko „bramkowe” (60 x 40) dla między innymi bramkarzy w piłce nożnej, obiekt biegowy z klimatyzacją, cztery pawilony odpraw, analizy treningowej czy spotkań informacyjnych oraz centrum medycyny sportowej oraz hotel z 228 pokojami.

 

Zubizarreta Jesteśmy bardzo podekscytowani tym etapem

 

„FC Barcelona jest podekscytowana możliwością trenowania w St. George”s Park w presezonie. Wyposażenie FA jest wspaniałe. Oferują spokój i wyjątkową piłkarską atmosferę. To wszystko sprawia, że jesteśmy przekonani, że nasza praca w tym ośrodku będzie doskonała. Jesteśmy bardzo podekscytowani, aby rozpocząć nowy sezon i nasza wizyta w FA jest zachętą do tego”, powiedział Zubizarreta.

 

Julie Harrington, dyrektor generalny St. George”s Park, stwierdził: „Jestem absolutnie zachwycony, że FC Barcelona zdecydowała się dołączyć do nas na przygotowania przed sezonem jeszcze w tym miesiącu. To są bardzo ekscytujące wieści dla St. George’s Park i FA. To prawdziwa przyjemność gościć tutaj jeden z najbardziej utytułowanych klubów w Europie”.

 

Źródło: FCBarcelona.cat

Kursy na mecze FC Barcelony

Sevilla FC - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

26/05/2024 21:00

Sevilla FC - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

26/05/2024 21:00

Sevilla FC - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

26/05/2024 21:00

Sevilla FC - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

26/05/2024 21:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2014/07/oficjalnie-fc-barcelona-pojedzie-na-oboz-do-anglii/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.