18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
53dn.11godz.26min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Oświadczenie Luisa Suáreza

Oświadczenie Luisa Suáreza

Dziś oficjalna strona Liverpoolu, www.Liverpoolfc.com, opublikowała oświadczenie Luisa Suáreza, który od nowego sezonu będzie grał w barwach FC Barcelony.

 

„Z ciężkim sercem odchodzę z Liverpoolu, aby podjąć się nowego życia i nowych wyzwań w Hiszpanii. Ja i moja rodzina zakochaliśmy się w tym mieście, ale ja najbardziej kocham kibiców Liverpoolu. Zawsze mnie wspieraliście, jak rodzina. Nigdy Was nie zapomnę, zawsze będziemy kibicami Liverpoolu.

 

Mam nadzieję, że zrozumiecie, dlaczego podjąłem taką decyzję. Klub zrobił wszystko, żebym pozostał, ale gra i życie w Hiszpanii, gdzie znajduje się rodzina mojej żony, to moje marzenie i ambicja. Wierzę, że teraz nadszedł odpowiedni czas.

 

Życzę Brendanowi Rodgersowi i drużynie samych sukcesów. Klub jest w dobrych rękach i jestem przekonany, że w kolejnym sezonie znów odniesie sukces. Jestem dumny, że przyczyniłem się do tego, że Liverpool znów jest w czołówce Premier League i wraca do Ligi Mistrzów. Dziękuję raz jeszcze za mnóstwo wspaniałych chwil i wspomnień. Nigdy nie będę szedł sam (You”ll never walk alone to hymn The Reds – przyp. red.)!”.

 

Źródło: LiverpoolFc.com

mainXX:/2014/07/oswiadczenie-luisa-suareza/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.