18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
55dn.2godz.31min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Planas: Teraz nadszedł czas na duży skok

Planas: Teraz nadszedł czas na duży skok

Lewy obrońca – Carles Planas został zaprezentowany jako nowy zawodnik Celty, w której będzie występował przez kolejne trzy sezony. Po pięciu sezonach spędzonych w Barçy B, 23-letni zawodnik zdecydował się zmienić barwy klubowe.

„Opcja Celty od początku wydawała mi się atrakcyjna ze względu na model gry, jaki demonstruje. Ma podobny styl do Barcelony”, powiedział Planas, którego cieszy obecność w szatni coraz większej ilości zawodników La Masíi takich jak Fontàs, Nolito i Sergi Gómez. „To wartość dodana. Rozmawiałem z nimi przed podpisaniem umowy i byli bardzo zadowoleni. Nie usłyszałem od nich żadnego negatywnego słowa.”

W ostatnim sezonie obrońca rozegrał 35 spotkań w drużynie prowadzonej przez Eusebio. „Trudno jest dostać szansę w pierwszym zespole Barcelony. Spędziłem 15 lat w jednym klubie i teraz nadszedł czas na duży skok i występy w Primera.”

„Kilka klubów interesowało się mną, ale mój agent mi o tym powiedział mi o tym, gdy już byłem dogadany z Celtą”, powiedział obrońca, który dostał propozycję chociażby z Monachium 1860, występującego w drugiej lidze niemieckiej.

 

Źródło: AS.com

 

mainXX:/2014/07/planas-teraz-nadszedl-czas-na-duzy-skok/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.