18.07.2024, g. 19:00
TCL - LoL
Dark Passage blank vs Besiktas
Do meczu pozostało:
2dn.10godz.47min.
12.70 X0.00 21.39 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Plotki transferowe – 1 lipca [aktualizacja 18:04]

Plotki transferowe – 1 lipca [aktualizacja 18:04]

FC Barcelona zapowiedziała rewolucję w składzie po nieudanym sezonie, co spowodowało wysyp wiadomości związanych z piłkarzami, którzy są łączeni z katalońskim klubem. Poniżej prezentujemy wszystkie plotki transferowe z 1 lipca. W ciągu dnia informacje będą aktualizowane.

 

Sergi Gómez zagra w Celcie Vigo (Celta Vigo, 8:49)

 

Sergi Gómez przejdzie dziś testy medyczne w Celcie Vigo, a potem podpisze 3-letni kontrakt z nową drużyną. Obrońca będzie miał okazję grać w Primera División, a FC Barcelona posiada opcję odkupu zawodnika. 

 

Luis Suárez przeprosił, tak jak chciała Barça (Mundo Deportivo, 8:52)

 

Luis Suárez publicznie przeprosił Chielliniego i obiecał, że już więcej nikogo nie ugryzie. Takiego gestu od Urugwajczyka oczekiwała FC Barcelona, która chce zakończyć sprawę jego transferu. 

 

Víctor Valdés przejdzie jutro testy w Monaco (Mundo Deportivo, 8:54)

 

Wczoraj był ostatni dzień Valdésa, jako piłkarza FC Barcelony. Umowa między bramkarzem a klubem wygasła i stał się on wolnym zawodnikiem. Mówi się, że jutro przejdzie badania lekarskie w Monaco.

 

Tello w tym tygodniu może przejść do Porto (Marca, 9:27)

 

Cristian Tello w tym tygodniu może zostać piłkarzem FC Porto. Trener Julen Lopetegui chce go mieć w swoim zespole i wszystko wskazuje na to, że dopiął swego. Skrzydłowy FC Barcelony miał odrzucić oferty Evertonu oraz Atlético Madryt.

 

Juventus rezygnuje z Alexisa (Mundo Deportivo, 10:52)

 

Alexis Sánchez nie trafi do Juventusu Turyn. Włoski klub zrezygnował ze starań o Chilijczyka, ponieważ nie chce zapłacić za niego ponad 25 milionów euro.

 

Lopetegui przekonuje Tello do transferu (Mundo Deportivo, 10:54)

 

Julen Lopetegui chciał w FC Porto trzech piłkarzy FC Barcelony: Marca Bartrę, Sergi Roberto oraz Cristiana Tello. Barça nie chce jednak oddać dwóch pierwszych, ale jest skłonna sprzedać skrzydłowego. 

 

Cuadrado może odejść z Fiorentiny (Mundo Deportivo, 10:56)

 

Andrea Della Valle, honorowy prezydent Fiorentiny, stwierdził, że zrobi wszystko, aby zatrzymać Juana Guillermo Cuadrado, ale stwierdził, że będzie to „bardzo trudne do realizacji”. Jeżeli Barça będzie chciała go kupić, to musi wydać minimalnie 34 miliony euro.

 

Barça i Liverpool negocjują transfer Luisa Suáreza! (Mundo Deportivo, 18:04)

 

Liverpool zgodził się na negocjacje z FC Barceloną w sprawie transferu Luisa Suáreza! The Reds chce za Urugwajczyka około 80 milionów euro, ale oferta opiewa na 60. Co więcej, angielski klub nie chce włączenia żadnego piłkarza w transakcje, ponieważ potrzebują pieniędzy na przebudowę swojej drużyny. 

 

Źródło: Własne

mainXX:/2014/07/plotki-transferowe-1-lipca/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.