18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
55dn.2godz.51min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Plotki transferowe – 13 lipca [aktualizacja 22:00]

Plotki transferowe – 13 lipca [aktualizacja 22:00]

FC Barcelona zapowiedziała rewolucję w składzie po nieudanym sezonie, co spowodowało wysyp wiadomości związanych z piłkarzami, którzy są łączeni z katalońskim klubem. Poniżej prezentujemy wszystkie plotki transferowe z 13 lipca. W ciągu dnia informacje będą aktualizowane.

 

 

Marquinhos nie jest na sprzedaż (Sport; 12:05)

 

Nasser Al Khelaifi nie ma zamiaru spotka się z przedstawicielami Barcelony, by porozmawiać o transferze Marquinhosa. Stanowisko francuskiego klubu jest jednoznaczne – obrońca nie jest na sprzedaż. Dlatego rozmowy z katalońskim klubem będą ograniczane do minimum.

Valencia nie chce wypuścić Mathieu (Mundo Deportivo; 12:07)

 

Rozmowy w sprawie transferu Mathieu wciąż tkwią w tym samym punkcie. Jeżeli Barça będzie chciała sprowadzić Francuza, będzie musiała zapłacić klauzulę w wysokości 20 milionów euro. W innym przypadku transfer na Camp Nou jest wykluczony. Barça chciała jak najszybciej domknąć ten transfer i przedstawić go nawet jutro, by Luis Enrique od początku presezonu mógł współpracować z nowymi zawodnikami. Jednak trener Valencii uważa, że Mathieu jest jego podstawowym zawodnikiem i nie ma zamiaru tak łatwo się go pozbyć.

Hummels wraca na listę Barçy (Marca; 12:17)

 

Barça nie chce przestawać na czterech transferach i teraz myśli nad sprowadzeniem odpowiedniego zawodnika na środek obrony. Priorytetem dla klubu byli Marquinhos i Mathieu, jednak z ich sprowadzeniem jest więcej problemów niż się początkowo spodziewano. Dlatego Andoni Zubizarreta postanowił rozszerzyć tę listę, wprowadzając na nią Matsa Hummelsa. Niemiec mógł dołączyć do Barçy już dwa lata temu, lecz wówczas liczono, że uda się sprowadzić Thiago Silvę. Jednak teraz ten transfer także nie będzie łatwy, ponieważ niemieckim obrońcą są zainteresowane takie kluby jak chociażby Manchester United.

 

Bojan nie znajduje się w planach Barçy (Marca; 21:52)

 

W sobotę Barcelona podała listę zawodników, którzy stawią się na pierwszym treningu w presezonie. Jednak zabrakło na niej miejsca dla Bojana. Krkić wciąż jest zawodnikiem Barçy, jednak nie znajduje się w planach Luisa Enrique. Mówi się, że napastnik ma odejść do angielskiego Stoke City.

 

Hummels i Vertonghen zamiast Marquinhosa i Mathieu (Mundo Deportivo; 21:55)

 

Coraz trudniejsza sytuacja ze sprowadzeniem Marquinhosa i Mathieu sprawiła, że powrócił temat transferów Hummelsa i Vertonghen. Jednak ich sytuacja także nie jest prosta, a zwłaszcza Niemca. Hummels nie odejdzie z Borussii za kwotę niższą niż 25 milionów, a poza tym poważnie nad jego sprowadzeniem zastanawia się Manchester United..

 

Roger Riera w Nottingham Forest (Mundo Deportivo; 21:57)

 

Roger Riera – centralny obrońca Juvenil A, który był najbardziej utytułowanym w historii kapitanem swojego zespołu, triumfując chociażby w lidze czy Youth League, doszedł do porozumienia z Nottingham Forest. Obrońca pojechał dziś do Anglii, gdzie jutro przejdzie testy medyczne i podpisze umowę. .

 

Źródło: Własne

 

mainXX:/2014/07/plotki-transferowe-13-lipca/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.