18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
53dn.1godz.40min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Plotki transferowe – 15 lipca [aktualizacja 20:41]

Plotki transferowe – 15 lipca [aktualizacja 20:41]

FC Barcelona zapowiedziała rewolucję w składzie po nieudanym sezonie, co spowodowało wysyp wiadomości związanych z piłkarzami, którzy są łączeni z katalońskim klubem. Poniżej prezentujemy wszystkie plotki transferowe z 15 lipca. W ciągu dnia informacje będą aktualizowane.

 

Barcelona spotkała się z agentem Cuadrado (Mundo Deportivo; 10:14)

 

Juan Guillermo Cuadrado zaczyna poważnie myśleć o swojej przyszłości. Jego agent – Alesandro Lucci powiedział, że mają liczne oferty, w tym Barçy. Kataloński klub, który już rozmawiał z reprezentantem. Zespół będzie jednak musiał powalczyć z innymi drużynami, tj. Bayern czy Roma, która zaoferowała 36 milionów plus z zmienne. Oferta niemieckiego klubu nie jest znana. To oznacza, że Barça będzie musiała wyłożyć na ten transfer około 40 milionów euro. Mimo wszystko Cuadrado nie jest priorytetem dla Barcelony, gdyż w klubie wciąż pozostają Alves i Montoya.

 

Tello na wypożyczeniu w Porto (Mundo Deportivo; 11:47)

 

Cristian Tello zostanie wypożyczony na dwa sezony do Porto. Portugalski klub zapłaci za niego 2 miliony euro, a jeśli będzie chciał, to w 2015 roku będzie mógł skorzystać z opcji wykupu za 8 milionów, lecz Barça będzie mogła zablokować tę opcję.

 

 

Mathieu coraz bliżej Barçy (Marca; 11:52)

 

Barcelona jest bardzo blisko podpisania kontraktu z francuskim obrońca – Mathieu. Kataloński klub zdecyduje się zapłacić 20 milionów, które chce Valencia.

 

Dani Alves chce poznać stanowisko Barçy (Onda Cero; 11:57)

 

Obrońca Barcelony – Dani Alves chce poznać decyzję katalońskiego klubu w sprawie swojej przyszłości. Brazylijczyk podróżuje do Hiszpanii, by poważnie porozmawiać z przedstawicielami zarządu.

 

Xavi blisko odejścia do New York City (Sport; 11:59)

 

Jak podają ostatnie informacje Xavi jest coraz bliższy odejścia z Barcelony. Pomocnik miałby podpisać 3-letni kontrakt z amerykańskim klubem – New York City.

 

Rozmowy Alvesa z PSG zatrzymane (Mundo Deportivo; 12:00)

 

Sytuacja Daniego Alvesa jest niepewna. Brazylijski obrońca ma wprawdzie ważną umowę z Barceloną, ale coraz częściej mówi się o jego odejściu. Kilka miesięcy temu poważnie mówiono o transferze do PSG, jednak ostatnio tego typu plotki umilkły. Niepewne stanowisko katalońskiego klubu odnośnie przyszłości obrońcy, sprawiły, że wszelkie rozmowy zostały zatrzymane.

 

Tello wyleci dziś do Porto (Mundo Deportivo; 15:35)

 

Cristian Tello oraz jego agent – Josep Maria Orobitg już dziś wieczorem wylecą do Porto. Napastnik ma ma od następnego sezonu występować w portugalskim klubie na zasadzie wypożyczenia. Zawodnik wziął udział w porannym treningu, lecz w związku z podróżą zabraknie go na wieczornej sesji, która ma się rozpocząć o godzinie 18:30.

 

Afellay nie zagra w Feyenoordzie (FOX; 20:41)

 

Agent Ibrahima Afellaya – Rob Jansen powiedział, ze jego piłkarz nie będzie w przyszłym sezonie występował w barwach Feyenoordu. „Ibrahim nie wróci do Holandii. On dał mi to jasno do zrozumienia, więc nie ma mowy o transferze do Feyenoordu”, powiedział agent.

 

Źródło: Własne

mainXX:/2014/07/plotki-transferowe-15-lipca/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.