29.05.2024, g. 01:00
WNBA
Connecticut Sun blank vs blank Phoenix Mercury
Do meczu pozostało:
0dn.5godz.53min.
14.60 X0.00 21.20 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Plotki transferowe – 4 lipca [aktualizacja 12:36]

Plotki transferowe – 4 lipca [aktualizacja 12:36]

FC Barcelona zapowiedziała rewolucję w składzie po nieudanym sezonie, co spowodowało wysyp wiadomości związanych z piłkarzami, którzy są łączeni z katalońskim klubem. Poniżej prezentujemy wszystkie plotki transferowe z 4 lipca. W ciągu dnia informacje będą aktualizowane.

 

Juventus wraca po Alexisa (Sport, 8:25)

 

Juventus Turyn od dłuższego czasu chciał dokonać transferu Alexisa, ale ich oferty nie spełniały oczekiwań FC Barcelony. Wówczas na prowadzenie w wyścigu o Chilijczyka wysunęły się kluby z Premier League. Teraz jednak Stara Dama wraca do walki i zamierza złożyć ofertę godną rozpatrzenia. Kataloński klub oczekuje za napastnika kwoty w granicach 30 milionów euro. Co więcej, jeżeli Włosi złożą taką ofertę,to Alexis na pewno wybierze Juve, ponieważ zawsze podkreślał, że chciałby wrócić do Serie A, które ceni wyżej niż angielską ligę.

 

Marquinhos przygotowuje się do sezonu z PSG (Mundo Deportivo, 9:01)

 

Zarówno Josep Maria Bartomeu, jak i Andoni Zubizarreta, podkreślali, że pracują nad środkowymi obrońcami, ale także ostrzegali, że mają czas do końca sierpnia. Prawda jest taka, że Luis Enrique chce mieć pełny skład najszybciej, jak to możliwe. Marquinhos jest jednym z tych zawodników, nad którym pracuje kataloński klub. Obrońca na ten moment wyjechał z PSG do Austrii na 10-dniowy obóz przygotowawczy. 

 

Mathieu nadal walczy z Valencią (Mundo Deportivo, 9:04)

 

Jérémy Mathieu jest drugim środkowym obrońcą, którego chce kupić FC Barcelona. Francuz wielokrotnie naciskał na Valencię, aby ta obniżyła swoje żądania wobec katalońskiego klubu, do którego on sam chce odejść. Nietoperze są jednak nieugięci i nadal chcą klauzuli wynoszącej 20 milionów euro, do której trzeba także doliczyć odpowiednie podatki.

 

Arsenal daje 40 milionów za Alexisa, ale ofertę chce przebić… City (Mundo Deportivo, 12:36)

 

Alexis Sánchez budzi spore zainteresowanie na rynku transferowym. Może być on droższym transferem z klubu niż Cesc, który odszedł do Chelsea Londyn za 33 miliony euro. Inny klub z Londynu, Arsenal, oferuje za Chilijczyka 40 milionów euro. Kwota ta przekracza 33 miliony euro oferowane przez Liverpool czy 18 milionów euro Juventusu. Jednak jest jeszcze jeden klub, który może prześcignąć wszystkie wyżej wymienione – Manchester City, gdzie trenuje rodak napastnika FC Barcelony, Manuel Pellegrini.

 

Liverpool i Barcelona doszli do porozumienia (@xavitorresll, 19:25)

 

Transfer Suáreza: około 63 milionów funtów (75 milionów euro) i 5-letni kontrakt. Oba kluby doszły już do porozumienia. Luis ma zarabiać nieco mniej niż Messi, Iniesta i Neymar. Oba kluby nie wiedzą jeszcze w jaki sposób zostanie dokonana płatność. Sprzedaż Alexisa może być kluczowa. I jeszcze informacja za @J_Krecidlo: „Jeżeli @xavitorresll informuje o transferze, można krzyczeć: Luis Suárez, fichado! Oficjalne potwierdzenie być może jeszcze w weekend”.

 

Źródło: Własne

mainXX:/2014/07/plotki-transferowe-4-lipca-aktualizacja-8-25/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.