16.04.2024, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Barcelona vs PSG
Do meczu pozostało:
0dn.20godz.9min.
12.20 X3.80 22.90 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Plotki transferowe – 7 lipca [aktualizacja 9:38]

Plotki transferowe – 7 lipca [aktualizacja 9:38]

FC Barcelona zapowiedziała rewolucję w składzie po nieudanym sezonie, co spowodowało wysyp wiadomości związanych z piłkarzami, którzy są łączeni z katalońskim klubem. Poniżej prezentujemy wszystkie plotki transferowe z 7 lipca. W ciągu dnia informacje będą aktualizowane.

 

Alexis studiuje wszystkie oferty – od Anglii do Włoch (AS, 9:24)

 

Alexis Sánchez nie jest już wiązany z Camp Nou. Jego przyszłość coraz bardziej oddala się od FC Barcelony. Chilijczyk jest jedną z gwiazd obecnego okienka transferowego i nie może narzekać na brak ofert. Najlepsze z nich pochodzą z Premier League oraz Serie A. Juventus, Arsenal i Liverpool są tymi stuprocentowymi propozycjami. Jednak kataloński klub niechętnie podchodzi do opcji z Włochami, która przyniesie najmniej korzyści finansowych. Najważniejsze słowo należy do napastnika.

 

Kluczowy tydzień dla transferu Luisa Suáreza (AS, 9:26)

 

Luis Suárez może zostać piłkarzem FC Barcelony w najbliższych dniach. W ostatni piątek pojawiła się informacja, że kataloński klub oraz Liverpool doszli do porozumienia i Urugwajczyk będzie kosztował 79,2 miliona euro. Wszystko opóźnione jest jednak przez decyzję Alexisa, która jest kluczowa dla sposobu płatności za napastnika z Anfield. Co więcej, według @AgenciaNews FIFA obniży karę za ugryzienie Chelliniego – będzie ona wynosiła 5 spotkań i 1 miesiąc całkowitego odcięcia od piłki nożnej.

 

Cuadrado chce do Barçy (Sport, 9:29)

 

Juan Guillermo Cuadrado chce grać dla FC Barcelony w przyszłym sezonie. Jednak jego przybyciu na Camp Nou może towarzyszyć szereg trudności – jest bardzo wiele zainteresowanych klubów. We Włoszech są jednak przekonani, że to Barça ma przewagę nad innymi. Zawodnik i jego agent Alessandro Lucci już planują spotkanie z zarządem Fiorentiny, aby przedyskutować wszystkie opcje. Kolumbijczyk chce jak najszybciej rozwiązać swoją przyszłość, aby móc udać się na wakacje, a potem rozpocząć przygotowania z nową bądź nadal tą samą drużyną. Warto dodać, że jego przedstawiciel był kilka razy w stolicy Katalonii, gdzie udało się ustalić wstępną umowę między obiema stronami, a także strategię działania z Włochami. Jego koszt to około 35 milionów euro.

 

Klauzula Luisa Suáreza to 94,6 miliona euro (Mundo Deportivo, 9:33)


Klauzula wykupu Luisa Suáreza budziła wiele zainteresowania, a źródła prześcigały się w podawaniu jej kwoty. Kilka z nich wskazało na liczbę 70 milionów funtów (88,36 milionów euro). Potem mówiło się, że dla zagranicznych klubów obowiązuje 80 milionów funtów (100,98). Teraz światło dzienne ujrzała ta prawdziwa – 75 milionów funtów (94,6). FC Barcelona już od początku mówiła, że nie zapłaci za Urugwajczyka takiej kwoty, która stanęła jednak na innym poziomie. Według TV3, kataloński klub zapłaci około 79 milionów euro, co jest dalekie od 94,6. 

 

Operacja „Marquinhos” nadal zatrzymana (Mundo Deportivo, 9:38)

 

Transfer Marquinhosa nadal stoi w miejscu. Wszystko z powodu obozu w Austrii, gdzie przebywa teraz PSG. Jednak Josep Maria Bartomeu i Andoni Zubizarreta twierdzą zgodnie: lato jest długie i jest jeszcze czas na sprowadzenie środkowych obrońców.

 

Źródło: Własne

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - PSG

Liga Mistrzów

16/04/2024 / 21:00

Real Madryt - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

21/04/2024 / 21:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2014/07/plotki-transferowe-7-lipca/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.