10.12.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Girona FC
Do meczu pozostało:
6dn.17godz.2min.
11.57 X4.20 25.25 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Presezonowe plany Barçy B

Presezonowe plany Barçy B

Eusebio Sacristán i jego zawodnicy rozpoczną przedsezonowe przygotowania 14 lipca, podobnie jak ich starsi koledzy z pierwszej drużyny.

 

Po historycznym sezonie, w którym rezerwy zajęły trzecie miejsce w Segunda División pora powrócić do intensywnych treningów. Po dokładnych badaniach lekarskich zawodnicy zaczną szlifować swoje umiejętności w Ciutat Esportiva Joan Gamper.

 

Po zajęciach w Ciutat Esportiva, które rozpoczną się 14 lipca, drużyna Barçy B tradycyjnie uda się do Torremirony, by tam rozpocząć przygotowania do sezonu na tradycyjnym obozie (1-8 sierpnia). Jest to idealne miejsce zarówno dla drużyny jak i dla sztabu szkoleniowego, by opracować taktykę gry.

 

Wykorzystując pobyt w Torremironie, zespół rozegra dwa sparingi. Trzeciego sierpnia rezerwy Barcelony zmierzą się z Escalą, ósmego sierpnia spotkają się z Olotem. Potem odbędą się kolejne dwa. Trzynastego sierpnia na boisku Lleidy rozegra się przedostatni mecz towarzyski. Ostatni zaplanowany sparing z Llagosterą odbędzie się siedemnastego sierpnia na Mini Estadi.

 

Znamy już nazwiska zawodników drużyny Juvenil A, którzy w tym roku będą występować w rezerwach. Są to: Joseph Ondoa, José Aurelio Suárez, Godswill Ekpolo, Joel Huertas, Maxi Rolón i Munir el Haddadi. Poza tym pod okiem Eusebio do sezonu przygotowywał się będzie Wilfrid Kaptoum.

 

Zmiany zajdą również w sztabie szkoleniowym, na którego czele stanie Eusebio Sacristán. Drugim trenerem zostanie Carlos Hugo Garía. Nowym asystentem stanie się były zawodnik FC Barcelony, Gabriel García. Za skauting odpowiedzialny będzie Javi Molina. Anotnio Gómez i Carles Busquets dalej pozostaną na stanowiskach trenera fitness i trenera bramkarzy.

 

Źródło: FCBarcelona.cat

mainXX:/2014/07/presezonowe-plany-barcy-b/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.