Sadurní: Bravo będzie pierwszym bramkarzem Barçy

Sadurní: Bravo będzie pierwszym bramkarzem Barçy

Sadurní udzielił wywiadu dla „La Xarxa”, w którym mówił o przyjściu Claudio Bravo i jego walce o miejsce w składzie z ter Stegenem i Masipem.

 

Były bramkarz FC Barcelony stwierdził jasno: „Bravo ma doświadczenie. Ter Stegen jest bardzo młody i potrzebuje adaptacji. Ja widzę Claudio jako nominalnego bramkarza Barcelony”.

 

Ponadto pochwalił jego występy w Realu Sociedad i reprezentacji Chile na Mundialu w Brazylii. „Claudio Bravo często chronił swoją drużynę od złego. To bramkarz, który w ostatnich latach występował w lidze hiszpańskiej i osiągał doskonałe rezultaty. On jest jednym z najlepszych bramkarzy, biorących udział w Mundialu”.

 

Następnie Sadurní podkreślił dobrą grę nogami Bravo. „W Realu Sociedad był bardzo dobry. W Barçy powinno być to samo. Z jego grą stopami będzie zastępcą Víctora Valdésa”.

 

Na zakończenie odniósł się do sytuacji Victora Valdésa, który został bez klubu. „Trudno jest zapomnieć o Valdésie, ze względu na to, co osiągnął z Barçą i to, czego ona jest mu winna. Tym razem nie miał tyle szczęścia. Ludzie związani z Barçą nie powinni go opuszczać. Valdés jest tym, któremu Barça powinna dziękować”.

 

Źródło: Sport.es

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB