04.06.2023, g. 19:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Celta Vigo vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
6dn.4godz.36min.
11.50 X3.00 21.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Sadurní: Bravo będzie pierwszym bramkarzem Barçy

Sadurní: Bravo będzie pierwszym bramkarzem Barçy

Sadurní udzielił wywiadu dla „La Xarxa”, w którym mówił o przyjściu Claudio Bravo i jego walce o miejsce w składzie z ter Stegenem i Masipem.

 

Były bramkarz FC Barcelony stwierdził jasno: „Bravo ma doświadczenie. Ter Stegen jest bardzo młody i potrzebuje adaptacji. Ja widzę Claudio jako nominalnego bramkarza Barcelony”.

 

Ponadto pochwalił jego występy w Realu Sociedad i reprezentacji Chile na Mundialu w Brazylii. „Claudio Bravo często chronił swoją drużynę od złego. To bramkarz, który w ostatnich latach występował w lidze hiszpańskiej i osiągał doskonałe rezultaty. On jest jednym z najlepszych bramkarzy, biorących udział w Mundialu”.

 

Następnie Sadurní podkreślił dobrą grę nogami Bravo. „W Realu Sociedad był bardzo dobry. W Barçy powinno być to samo. Z jego grą stopami będzie zastępcą Víctora Valdésa”.

 

Na zakończenie odniósł się do sytuacji Victora Valdésa, który został bez klubu. „Trudno jest zapomnieć o Valdésie, ze względu na to, co osiągnął z Barçą i to, czego ona jest mu winna. Tym razem nie miał tyle szczęścia. Ludzie związani z Barçą nie powinni go opuszczać. Valdés jest tym, któremu Barça powinna dziękować”.

 

Źródło: Sport.es

mainXX:/2014/07/sadurni-bravo-bedzie-pierwszym-bramkarzem-barcy/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.