Zizinho dos Santos: Mój syn chce grać dla Villarrealu

Zizinho dos Santos: Mój syn chce grać dla Villarrealu

Jonathan dos Santos wie doskonale, że w przyszłym sezonie nie będzie grał dla FC Barcelony, więc już szuka sobie nowego klubu. Jego ojciec, Geraldo Francisco Zizinho dos Santos, wypowiedział się dość dosadnie na ten temat.

 

Ojciec Jonathana dos Santosa powiedział, że „mój syn chce grać tylko dla Villarrealu”. Zizinho kontynuując ten wątek dodał: „Znamy prezydenta, trenera i wiemy jak gra ta drużyna. Jona dostosuje się do niej szybko i ten transfer wyglądałby dobrze”.

 

Zizinho przyznał także, że są inne drużyny, które interesują się Jonathanem: „Istnieją inne zainteresowane drużyny, ale on ma umiejętności do tego, aby odnieść sukces w Villarrealu i to jest to, czego chcemy – jego transferu do wielkiego klubu”.

 

Agent Jonathana dos Santosa, Vicente Montes, spędził kilka dni w Brazylii, ale w najbliższych dniach uda się do Barcelony, aby poinformować klub o intencjach swojego klienta. Na ten temat Zizinho powiedział: „Nie wiem, czy uda się nam szybko dojść do porozumienia, ale nie ma pośpiechu. Powiemy Barçy, że on chce grać w Villarrealu razem ze swoim bratem”.

 

Źródło: ElPeriodicoMediterraneo.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB