18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
53dn.14godz.55min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Zizinho dos Santos: Mój syn chce grać dla Villarrealu

Zizinho dos Santos: Mój syn chce grać dla Villarrealu

Jonathan dos Santos wie doskonale, że w przyszłym sezonie nie będzie grał dla FC Barcelony, więc już szuka sobie nowego klubu. Jego ojciec, Geraldo Francisco Zizinho dos Santos, wypowiedział się dość dosadnie na ten temat.

 

Ojciec Jonathana dos Santosa powiedział, że „mój syn chce grać tylko dla Villarrealu”. Zizinho kontynuując ten wątek dodał: „Znamy prezydenta, trenera i wiemy jak gra ta drużyna. Jona dostosuje się do niej szybko i ten transfer wyglądałby dobrze”.

 

Zizinho przyznał także, że są inne drużyny, które interesują się Jonathanem: „Istnieją inne zainteresowane drużyny, ale on ma umiejętności do tego, aby odnieść sukces w Villarrealu i to jest to, czego chcemy – jego transferu do wielkiego klubu”.

 

Agent Jonathana dos Santosa, Vicente Montes, spędził kilka dni w Brazylii, ale w najbliższych dniach uda się do Barcelony, aby poinformować klub o intencjach swojego klienta. Na ten temat Zizinho powiedział: „Nie wiem, czy uda się nam szybko dojść do porozumienia, ale nie ma pośpiechu. Powiemy Barçy, że on chce grać w Villarrealu razem ze swoim bratem”.

 

Źródło: ElPeriodicoMediterraneo.com

mainXX:/2014/07/zizinho-dos-santos-moj-syn-chce-grac-dla-villarrealu/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.