21.04.2024, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Real Madryt vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
2dn.2godz.53min.
11.85 X3.75 24.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Barça ma nadzieję zaprezentować Suáreza w przyszłym tygodniu

Barça ma nadzieję zaprezentować Suáreza w przyszłym tygodniu

Bardzo prawdopodobne jest, że CAS skróci karę Luisa Suáreza na posiedzeniu, które odbędzie się za parę dni.  Wielu prawników, którzy bronią interesów katalońskiego klubu, twierdzi że kara zostanie skrócona tak czy inaczej, a możliwe jest, jednak bardzo mało prawdopodobne, że zostanie całkowicie zniesiona, jeśli chodzi o rozgrywki klubowe.

 

Alejandro Balbi, który jest już w Szwajcarii, mówił w Montevideo, że „z prawnego punktu widzenia, zawieszenie w  grze klubowej jest zupełnie czym innym od zawieszenia od gry w reprezentacji”.

W podobny sposób wypowiedział się adwokat, który reprezentuje Urugwajską Federację Piłki Nożnej, Daniel Cravo. „Uważam, że kara, która zakłócałaby pracę klubu, zostanie zniesiona. Nie ma żadnego procesu w historii, który mógłby temu przeczyć”, powiedział Cravo.

Należy pamiętać, że sekretarz zarządu i ekspert w dziedzinie spraw prawnych, Toni Freixa, pojechał dzisiaj do Szwajcarii, żeby stanąć przed CAS w Lausannie. Ze strony Barcelony pojawi się również Luigi Fumagalli, włoski adwokat, wybrany przez kataloński klub do obrony jego interesów.

Mimo, że jeszcze nie ma żadnych informacji, klub wierzy, że kara Suáreza zostanie skrócona. Barcelona ma nadzieję, że będzie mogła przynajmniej zaprezentować zawodnika w przyszłym tygodniu i, że Luis Suárez będzie mógł rozpocząć normalne treningi z resztą piłkarzy.

 

Źródło: Sport.es

Kursy na mecze FC Barcelony

Real Madryt - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

21/04/2024 / 21:00

FC Barcelona - Valencia CF

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

27/04/2024 / 14:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2014/08/barca-ma-nadzieje-zaprezentowac-suareza-w-przyszlym-tygodniu/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.