28.01.2023, g. 16:15
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Girona FC vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
1dn.1godz.2min.
15.50 X4.20 21.53 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bartomeu: Suárez chciał trafić do Barçy już dawno

Bartomeu: Suárez chciał trafić do Barçy już dawno

Prezydent FC Barcelony, Josep Maria Bartomeu, przemawiał dziś na XXXV Światowym Kongresie Penyi, poruszając wiele spraw związanych z katalońskim klubem.

 

Poprzedni sezon: „Wszystkie sekcje miały dobry sezon, ale to nie wystarczyło. Było kilka elementów, które na nas wpłynęły: choroba Tito i nagłe przybycie Taty Martino, niejasności w sprawie transferu Neymara, kłopoty Messiego z Urzędem Skarbowym oraz zarzuty FIFA w sprawie naszych wychowanków”.

 

Reforma pierwszej drużyny: „Włożyliśmy sporo środków finansowych w to, aby zespół stał się jeszcze bardziej konkurencyjny. Znów chcemy być zwycięzcami. Luis Enrique przybył z dużą dozą entuzjazmu i wiele od niego oczekujemy. Naszą gwiazdą w tym okienku transferowym jest Luis Suárez, który od dawna chciał trafić do Barçy. Myślę też, że wiele razy będziemy mogli oglądać w pierwszej drużynie graczy z Barçy B. Chciałbym też podziękować ludziom, którzy pożegnali się z FC Barceloną po poprzednim sezonie: Tata Martino, Carles Puyol, Víctor Valdés, Cesc, Alexis, Bojan, Tello, Cuenca, Dos Santos, Oier. Oni wszyscy pomogli nam w budowaniu zespołu”.

 

Sfera ekonomiczna: „Mieliśmy najlepszy sezon pod względem finansowym od wielu lat i zredukowaliśmy debet. Natomiast w 2021 roku zostanie ukończony projekt przebudowy stadionu. To będzie największy kompleks sportowy na świecie”.

 

Źródło: Weloba.com

mainXX:/2014/08/bartomeu-suarez-chcial-trafic-do-barcy-juz-dawno/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.