3dn.8godz.33min.

Czarny kot na rozpoczęcie meczu Barça – Elche

W pierwszej minucie meczu FC Barcelony z Elche na murawie pojawił się czarny kot. Kot, który jest symbolem pecha i niepowodzenia. Bramkarz katalońskiego zespołu, Claudio Bravo, był tym, który poinformował arbitra meczu o pojawieniu się zwierzęcia.

Mascherano, który przed końcem pierwszej połowy zszedł z boiska za czerwoną kartkę, próbował gonić biegającego po Camp Nou kociaka, jednak nie udało mu się go złapać. Ostatecznie zwierzak został zdjęty z murawy przez ochroniarza.

Co ciekawe, kot znalazł się na boisku w tym samym czasie, co zawodnicy Elche, którzy weszli na murawę podczas pierwszego meczu w sezonie. Nie jest to pierwszy raz, kiedy czarny kot pojawia się na boisku Camp Nou. W sezonie 2011/12 taki zwierzak pojawił się przy okazji meczu z Realem Sociedad, zakończonym zwycięstwem Barcelony 2:1, oraz z Villarrealem, zakończonym wynikiem 5:0. Tak więc wydaje się, że czarny kot, w tym przypadku, przynosi szczęście.

Źródło: MundoDeportivo.com

29/04/2024 21:00

04/05/2024 18:30

mainXX:/2014/08/czarny-kot-na-rozpoczecie-meczu-barca-elche/