Enrique: Będę rozmawiał z zawodnikami o błędach

Enrique: Będę rozmawiał z zawodnikami o błędach

Luis Enrique wypowiedział się po meczu z Niceą, który zakończył się remisem 1:1. Poniżej prezentujemy naciekawsze wypowiedzi trenera Barcelony.

 

„W pierwszej połowie nie mogliśmy sobie znaleźć miejsca. W drugiej połowie stworzyliśmy więcej szans”, powiedział trener.

„Po spotkaniu widzimy, ile jeszcze trzeba poprawić. Będę rozmawiał z każdym zawodnikiem osobno i powiem mu, jakie popełnił błędy i jak je poprawić”, dodał.

Następnie Enrique został zapytany o to dlaczego ter Stegen rozegrał cały mecz. „Bravo i Masip dostaną swoje szanse w następnych dwóch spotkaniach. Jestem bardzo zadowolony z poziomu wszystkich bramkarzy. Czy zadecydowałem już na któregoś? Nie jeszcze nie”, powiedział.

„To wspaniała wiadomość, że Xavi zostaje. On jest naprawdę dobrze przygotowany zarówno pod względem fizycznym jak i psychicznym. Rozegrał naprawdę świetną połowę. Czy zostanie przez cały sezon? Bardzo bym chciał, aby zawodnicy, którzy zaczynają z nami rozgrywki zostali do końca”, stwierdził trener.

„Nadal pracujemy nad transferami. Niektóre pozycje powinny zostać wzmocnione. Klub wie, że w tym przypadku nie można się śpieszyć”, powiedział.

 

Źródło: Własne

 


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB