29.05.2024, g. 01:00
WNBA
Connecticut Sun blank vs blank Phoenix Mercury
Do meczu pozostało:
0dn.21godz.41min.
14.60 X0.00 21.20 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Ilie: Masip rozpocznie sezon w podstawowym składzie

Ilie: Masip rozpocznie sezon w podstawowym składzie

Ilie Sánchez, który był kapitanem Barçy B, od najbliższego sezonu będzie występował w barwach TSV 1860 Monachium. Zawodnik wypowiedział się na temat nowego projektu katalońskiego klubu.

„Przed nimi jeszcze długa droga, ale już teraz widzimy wyraźny obraz tego, co się podoba Luisowi Enrique i tego, co mu się nie podoba”, powiedział pomocnik.

 

„Rozmawiałem dwa razy z Luisem Enrique, ale nigdy na temat mojej przyszłości. Pogratulował mi nowej drużyny i życzył powodzenia w nowym projekcie”, przyznał.

 

„W żadnym wypadku nie mogliśmy pozwolić sobie na stratę takiego zawodnika jak Xavi. To dziś jeden z najlepszych pomocników na świecie i wszyscy to wiemy. Valdés i Puyol są trudni do zastąpienia, choć tacy graczy jak Masip czy Bartra także posiadają jakość”, stwierdził Ilie Sánchez.

„Myślę, ze Masip rozpocznie sezon w podstawowej jedenastce. Posiada wiele umiejętności i jest bardzo, bardzo dobry. Poza tym jest bardzo pokorny”, przyznał

 

„Deulofeu odniesie sukces, tam gdzie będzie chciał. To zawodnik inny od wszystkich. Jestem zakochany w jego futbolu. Poza boiskiem jest wielkim przyjacielem i człowiekiem z ogromnym poczucie humoru”, zakończył.

 

Źródło: Sport.es

 

mainXX:/2014/08/ilie-masip-rozpocznie-sezon-w-podstawowym-skladzie/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.