Luis Enrique: Munir szybko się rozwija

Luis Enrique: Munir szybko się rozwija

FC Barcelona dobrze rozpoczęła sezon w Primera División, pokonując 3:0 Elche na własnym boisku. Po spotkaniu na konferencji prasowej pojawił się Luis Enrique.

 

Analiza spotkania: „Czerwona kartka trochę nam skomplikowała plany. Przez to musieliśmy bardziej myśleć o defensywie. Różnicę zrobił Messi”.

 

Leo Messi: „Cóż mogę rzec… Już dawno temu mówił, że Leo jest najlepszy na świecie i dziś mieliśmy na to dowód. Byliśmy zmuszeni trochę bardziej pilnować defensywy, więc Messi był aktywniejszy w obronie. Jest najlepszy w wielu aspektach, to czarodziej”.

 

Gra Munira: „Rozpoczął bez respektu, bardzo pewnie. Szybko się rozwija, staje się coraz lepszym piłkarzem i jestem pewien, że jeszcze nam pomoże nie raz w tym sezonie. Trzeba też pamiętać, żeby podchodzić do tego spokojnie”.

 

Rola Xaviego: „Nie wiem, co się stanie w przyszłości. Mam w kadrze wielu piłkarzy i każdy z nich odegra w drużynie swoją rolę. Cieszy mnie postawa Xaviego, który poza tym nie był do końca w pełni sił, żeby grać przeciwko Elche”.

 

Defensywa: „Myślę, że w ataku czujemy się zdecydowanie najlepiej. Leo, Munir i Pedro muszą się więcej poświęcać w obronie, ale dziś pod tym względem zagrali dobrze. Myślę, że kibice mogą być zadowoleni”.

 

Nowy cykl: „Nie wiem, co to znaczy. Mamy trzy punkty po pierwszej kolejce. Dokonaliśmy wzmocnień ilościowych i jakościowych. Mamy zawodników, którzy będą chcieli nam pomóc w osiągnięciu sukcesu”.

 

Ivan Rakitić: „To bardzo dobry piłkarz. Dopiero dołączył do klubu i musi się szybko przystosować do naszego stylu gry. Mamy wyjątkową grupę graczy, z którą wszystko jest łatwiejsze”.

 

Źródło: AS.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB