04.10.2023, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Porto vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
2dn.14godz.28min.
14.00 X3.75 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Neymar: Gdybym nie był piłkarzem, poświęciłbym się muzyce

Neymar: Gdybym nie był piłkarzem, poświęciłbym się muzyce

Brazylijski napastnik Barcelony, Neymar udzielił wywiadu, w którym powiedział, że gdyby nie był piłkarzem, poświęciłby się muzyce, choć jak sam uważa „nie potrafi śpiewać i grać na instrumencie”. 

 

Neymar nie pozostawia nikogo obojętnym. Gwiazda zespołu z Camp Nou odpowiedział na kilka pytań fanów, w których zapewnił, że nie ma żadnych tajemnic, o których nikt nie wie, a także o relacji Brazylijczyków z Barçą i jego miłości do muzyki.

 

„Brazylijczycy przychodzą tu, bo wiedzą, że mogą być tu szczęśliwi. W Barcelonie grało wielu znanych zawodników, wśród których byli Brazylijczycy”.

 

Stwierdził też, że nie ma żadnych tajemnic przed fanami i każdy wie co sie dzieje w jego życiu oraz, że nie trzeba brać na poważnie jego słów o tym, że byłby muzykiem. „Zawsze żartuję ze znajomymi, że gdybym nie był piłkarzem, to zostałbym muzykiem, choć nie sądze bym był w tym dobry, gdyż nie potrafię śpiewać i grać na instrumencie, więc byłoby to tylko dla zabawy”.

 

Napastnik Barçy opowiedział również o jego zamiłowaniu do tańca, które wzięło się z jego pobytu w Santosie, ponieważ zaczął tańczyć w szatni z kolegami z drużyny i z czasem stało się to jego nawykiem.

 

Źródło: Sport.es

 

 

 

mainXX:/2014/08/neymar-gdybym-nie-byl-pilkarzem-poswiecilbym-sie-muzyce/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.