14.06.2024, g. 01:00
WNBA
Indiana Fever blank vs blank Atlanta Dream
Do meczu pozostało:
0dn.22godz.9min.
12.37 X0.00 21.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Plotki transferowe – 15 sierpnia

Plotki transferowe – 15 sierpnia

FC Barcelona zapowiedziała rewolucję w składzie po nieudanym sezonie, co spowodowało wysyp wiadomości związanych z piłkarzami, którzy są łączeni z katalońskim klubem. Poniżej prezentujemy wszystkie plotki transferowe z 15 sierpnia. W ciągu dnia informacje będą aktualizowane.

 

Alves bardzo blisko pozostania w Barçy (Mundo Deportivo; 11:54)

Dani Alves już widział swoje nazwisko na rynku transferowym. Jednak zbyt wysoka kwota, której oczekuje Fiorentina za transfer Cuadrado, sprawiła, że Brazylijczyk pozostanie w Barcelonie. Alves jest przekonany, że wciąż może wiele dać zespołowi i ma nadzieję na wspaniały sezon. Pomimo swoich 31 lat czuje się silny i zmotywowany do rozpoczęcia nowego etapu pod wodzą Luisa Enrique. I pomimo tego, że w futbolu jest wiele zakrętów, a okienko transferowe zamyka się 31 sierpnia, nie wydaje się, by coś w tej kwestii uległo zmianie.

 

Marco Reus, a może Nolito (Mundo Deportivo; 11:58)

 

Wypożyczenie Gerarda Deulofeu sprawiło, że Barcelona, przynajmniej do 25 października, nie może mówić, że ma odpowiednią liczbę napastników. Rozwiązaniem może być Marco Reus, którego klauzula wynosi tylko 25 milionów euro. Inną opcją może być Nolito, który sam powiedział, że „jeśli zadzwoniłyby Luis Enrique, nie mógłby powiedzieć nie.”

 

São Paulo potwierdza zainteresowanie Barçy Douglasem (AS; 12:00)

 

Na ten moment transfer Douglasa z São Paulo wydaje się być bardziej realny niż Cuadrado. Jego cena może wynosić około 6 milionów euro. Wiceprezydent brazylijskiego klubu przyznał, że od 3 miesięcy prowadzi rozmowy z Barceloną. Kataloński klub chciałby znaleźć kogoś na miejsce Alvesa.

 

Żródło: Własne

mainXX:/2014/08/plotki-transferowe-15-sierpnia/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.