08.09.2023, g. 18:00
Eliminacje Mistrzostw Europy (EURO 2024)
Gruzja vs Hiszpania
Do meczu pozostało:
162dn.13godz.51min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Plotki transferowe – 17 sierpnia

Plotki transferowe – 17 sierpnia

FC Barcelona zapowiedziała rewolucję w składzie po nieudanym sezonie, co spowodowało wysyp wiadomości związanych z piłkarzami, którzy są łączeni z katalońskim klubem. Poniżej prezentujemy wszystkie plotki transferowe z 17 sierpnia. W ciągu dnia informacje będą aktualizowane.

 

Brak oficjalnej oferty za Douglasa (Mundo Deportivo; 12:30)

Zarówno Barça jak i otoczenie zawodnika twierdzi, że kataloński klub nie złożył formalnej oferty za Douglasa. Najpierw Barcelona chce rozwiązać sytuację Alvesa, a dopiero potem skupić się na sprowadzeniu nowego zawodnika. Brazylijski obrońca mógłby dołączyć do Barçy za 6 milionów euro.

 

Klub chciał odejścia Alvesa, ale nie ma ofert (Mundo Deportivo; 12:33)

 

Kataloński kub początkowo próbował wykorzystać Alvesa do transferu Marquinhosa, jednak on nie doszedł do skutku. Na ten moment Brazylijczyk nie dostał żadnej korzystnej oferty. Obrońca bardzo dobrze czuje się na Camp Nou i ma zamiar wypełnić ostatni rok kontraktu. Zawodnik utożsamia się z zespołem i nowym trenerem. Poza tym jego dwaj synowie są szczęśliwi w Barcelonie.

 

Nietykalny Montoya (Mundo Deportivo; 12:36)

 

Jeśli Douglas wyląduje na Camp Nou, a Alves nie odejdzie, sytuacja Montoyi znacznie się skomplikuje. Jednak pomimo wielu ofert za obrońcę, zarząd jasno powiedział, że nie ma zamiaru sprzedawać tego zawodnika.

 

Falcao mógł dołączyć do Barcelony (Mundo Deportivo; 12:38)

 

Radamel Falcao było oferowany Barcelonie w maju, jednak klub odrzucił możliwość sprowadzenia kolumbijskiego napastnika, ponieważ głównym celem był dla niego Luis Suárez.

 

Douglas cierpliwie czeka na rozwój sytuacji (Sport; 11:41)

 

Douglas cierpliwie czeka na decyzję Barcelony. Brazylijski obrońca dobrze wie, że jego transfer może być kwestia dni. Zarówno on, jak i jego otoczenie są w pełni świadomi, że taka szansa może pojawić się raz w życiu, więc nie można jej zmarnować. Umowa pomiędzy zawodnikiem, a Barçą została już zawarta, teraz trzeba tylko czekać na ustalenie szczegółów transakcji pomiędzy oboma klubami.

 

Źródło: Własne

 

 

Kursy na mecze FC Barcelony

Elche - FC Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

02/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2014/08/plotki-transferowe-17-sierpnia/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.