31.12.2022, g. 01:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Espanyol
Do meczu pozostało:
20dn.15godz.57min.
11.22 X6.60 211.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rafinha: Gdy Xavi zaczyna mówić, wszyscy milkną

Rafinha: Gdy Xavi zaczyna mówić, wszyscy milkną

Zawodnik Barcelony – Rafinha Alcántara pojawił się przed mikrofonami „La Graderia”, gdzie powiedział, że konkurencja będzie dobrze działała dla rozwoju klubu.

„Barça to zespół, w którym łatwo się zaadaptować. Piłkarze przyjmują cię tu z otwartymi ramionami”, powiedział.

Rafinha pozytywnie odebrał pozostanie Xaviego na kolejny sezon. „Xavi jest niezbędny dla tego zespołu. Jego obecność pomoże nam.”

Dla pomocnika Barçy ważne jest pozostanie zawodników jak i sprowadzanie nowych. „Konkurencja między graczami uczyni nas jeszcze lepszymi. Próbuję się od nich uczyć. To prawdziwy luksus, że mogę z nimi grać na co dzień.”

„Xavi i Iniesta to piłkarze, na których wszyscy patrzą. Xavi jest tym, który nas prowadzi. Gdy zaczyna coś mówić, wszyscy milkną i go słuchają”, powiedział.

Zawodnik pochwalił również Busquetsa, który od nowego sezonu przejmie numer po Puyolu. „Busquets to zawodnik cantery. Ma wieloletnie doświadczenie z występów w pierwszym zespole. Może być jednym z naszych kapitanów.”

Rafinha wypowiedział się także na temat Luisa Enrique, z którym współpracował w zeszłym sezonie w Celcie. „Luis Enrique ma bardzo jasne wyobrażenia. To jest dobre dla zawodników, którzy starają się robić te rzeczy, które on chce.”

 

„Styl Barçy będzie taki sam, jak w ostatnich latach. Jakość pozostanie niezmienna, lecz Enrique będzie chciał wprowadzać swoje pomysły”, dodał.

 

Źródło: Sport.es

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Espanyol Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

31/12/2022 / 20:00

Newsletter

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.