29.05.2024, g. 01:00
WNBA
Connecticut Sun blank vs blank Phoenix Mercury
Do meczu pozostało:
0dn.21godz.7min.
14.60 X0.00 21.20 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Sześciu debiutantów w Pucharze Gampera

Sześciu debiutantów w Pucharze Gampera

Masip, Bravo, Mathieu, Rafinha, Rakitić i Luis Suárez mogą w poniedziałek wystąpić po raz pierwszy w meczu o Puchar Gampera. Dla Urugwajczyka może to być ogólny debiut w pierwszej drużynie FC Barcelony.

 

Sześciu piłkarzy katalońskiego klubu może w poniedziałkowy wieczór po raz pierwszy zagrać w spotkaniu o Puchar Gampera. Są to: Jordi Masip, Claudio Bravo, Jérémy Mathieu, Rafinha, Ivan Rakitić i Luis Suárez. Dla El Pistolero może to być premierowy występ od momentu, kiedy Trybunał Arbitrażowy wydał ostateczny werdykt.

 

Na pewno w meczu nie zobaczymy Gerarda Deulofeu, który został wypożyczony na rok do Sevilli. Jednak dla niego nie byłby to pierwszy raz, kiedy mógłby wystąpić w Pucharze Gampera. W 2012 roku był zawodnikiem Barçy B, ale zagrał przeciwko Sampdorii.

 

Marc-André Ter Stegen jest kontuzjowany i na pewno nie wystąpi w pojedynku przeciwko Club León. Niemiec narzeka na ból pleców. To samo dotyczy Thomasa Vermaelena, który zmaga się z kontuzją już od Mundialu i jeszcze nie rozpoczął treningów z całą drużyną.

 

Źródło: FCBarcelona.cat

mainXX:/2014/08/szesciu-debiutantow-w-pucharze-gampera/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.