18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
53dn.2godz.41min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Xavi i Mathieu nie lecą do Finlandii

Xavi i Mathieu nie lecą do Finlandii

Xavi Hernández i Jérémy Mathieu nie lecą wraz z drużyną do Finlandii. Pomimo, że ich stan zdrowia się poprawił, nie będą obecni, ponieważ sztab nie chce narażać ich na pogłębienie kontuzji podczas towarzyskiego meczu, który zostanie rozegrany w sobotę przeciwko HJK Helsinki.

 

Lista powołanych składa się więc z 20 zawodników, 14 z pierwszego zespołu i 6 z Barçy B. Song i Afellay nie pojadą po decyzji trenera, również Adriano, u którego stwierdzono nieprawidłową pracę serca, nie pojawi się w Finlandii. Zawodnicy którzy ostatnio wrócili z wakacji po Mundialu, czyli Mascherano, Alves, Messi i Neymar również zostają w Barcelonie.


Mathieu trenował z drużyną


Pomimo, że nie wybiera się do Finlandii i nie jest jeszcze w pełni zdrowy, Mathieu trenował dzisiaj z resztą kolegów z drużyny. Adriano natomiast tylko częściowo odbył trening grupowy, a Xavi z Neymarem pracowali indywidualnie. W sesji wzięło udział sześciu zawodników z B, którzy wylecą do Helsinek (Ié, Grimaldo, Samper, Halilovic, Munir i Sandro).

Drużyna opuści Ciutat Esportiva o 14:15, a do Helsinek dotrą około 20. Następnie w hotelu, w którym zatrzyma się zespół, odbędzie się konferencja prasowa Montoyi i Busquetsa.

 

Źródło: FCBarcelona.es

mainXX:/2014/08/xavi-i-mathieu-nie-leca-do-finlandii/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.