14.06.2024, g. 01:00
WNBA
Indiana Fever blank vs blank Atlanta Dream
Do meczu pozostało:
0dn.21godz.57min.
12.37 X0.00 21.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Casillas: Nie chciałbym transferu Messiego

Casillas: Nie chciałbym transferu Messiego

Po trzech kolejnych porażkach Realu Madryt Iker Casillas udzielił wywiadu dla Cadena COPE, w którym oczywiście nie zabrakło pytań o obecną sytuację Barcelony.

 

„Nie chciałbym transferu Messiego. Uważam, że ten skład, który obecnie mamy jest dobry i możemy razem osiągnąć jeszcze wiele dobrych rzeczy”, powiedział Casillas.

 

„Sądze, że Messi jest szczęśliwy w Barcelonie”, dodał bramkarz.

 

„Nie uważam, by Barça była w kryzysie. Teraz jednak częściej mówi się o sprawach poza sportowych. Ja jednak śledzę ich poczynania w lidze, Pucharze Króla, Lidze Mistrzów… To niemożliwe, by była w kryzysie”, przyznał zawodnik.

 

Zapytany o najgorszego przeciwnika odpowiedział, że był nim „Eto”o, choć później przyszła era Messiego, który potrafił zdobywać bramkę po bramce.”

 

Casillas został także poproszony o wymienienie faworyta do wygrania Złotej Piłki. „To trudne pytanie. Oczywiście Cristiano Ronaldo, bo nosi nasz herb i jest nominowany. Bramkarz także zasługuje na wyróżnienie, jednak było tak wielu świetnych bramkarzy. Nie rozumiem, dlaczego tacy bramkarze jak Buffon czy Kahn nie zostali docenieni.”

 

Źródło: Weloba.cat

mainXX:/2015/01/casillas-nie-chcialbym-transferu-messiego/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.