31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
18dn.1godz.13min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Eusebio: Jesteśmy przekonani, że tędy wiedzie droga

Eusebio: Jesteśmy przekonani, że tędy wiedzie droga

Barça B zagra w niedzielę mecz z Osasuną, w ramach 22. kolejki La Liga Adelante, który za razem będzie pierwszym spotkaniem w drugiej części sezonu. Mecz odbędzie się na Miniestadi (17:00), a zawodnicy rezerw szukać będą kolejnego zwycięstwa po tym, jak w zeszłym tygodniu udało im się pokonać Recreativo.

 

Iść tą samą drogą co w niedzielę


Po dzisiejszym treningu, trener zespołu rezerw, Eusebio Sacristán, wypowiedział się dla mediów na temat zbliżającego się spotkania. Trener powiedział, że „nastrój drużyny zmienił się dzięki niedzielnemu zwycięstwu z Recreativo. Jesteśmy przepełnieni energią i mamy dobre przeczucie co do zbliżających się meczów”. „Jesteśmy przekonani, że tędy wiedzie droga”, dodał Eusebio. „Jesteśmy zespołem, siły tutaj powinny być odpowiednio rozłożone, a każdy powinien mieć odpowiedni wkład i powinien pracować dla zespołu. Jeśli uda nam się to osiągnąć, tak jak to było w zeszłym tygodniu, to będziemy bardzo silni”, powiedział trener Barçy B odnośnie postawy zespołu w meczu z Recre. Podczas dzisiejszego treningu Eusebio mógł liczyć na obecność Munira, o którym może powiedzieć same dobre rzeczy: „To, co zademonstrował w dwóch meczach rezerw, w których grał, to dobra gra w środku pola, w którym wydaje się czuć komfortowo. W ataku mamy już dobrych zawodników, którzy osiągają dobre wyniki”.

Osasuna, groźny rywal

Na temat niedzielnego rywala, Osasuny Pamplona, trener rezerw powiedział: „Jest to drużyna mająca historię, prestiżowa i grająca dobrze”. „Osasuna ma dużą jakość w ataku i dobrze spisuje się jako zespół. Gra agresywnie, walczy, opiera się na doświadczeniu zdobytym w Primera División… ale to my musimy przejąć inicjatywę i kontrolę w tym meczu, by móc stworzyć sobie dobre okazje”, powiedział Eusebio.

 

Źródło: FCBarcelona.es

mainXX:/2015/01/eusebio-jestesmy-przekonani-ze-tedy-wiedzie-droga/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.