04.06.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Celta Vigo vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
0dn.1godz.19min.
12.55 X3.80 22.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Luis Enrique: Jestem zadowolony z drużyny

Luis Enrique: Jestem zadowolony z drużyny

Po awansie do półfinału, trener FC Barcelony powiedział: „to wspaniały moment, jesteśmy pewni siebie i mamy odpowiednie wyniki”.

 

Po emocjonującym meczu przeciwko Atlético, zwłaszcza pierwszej połowie, Luis Enrique był zadowolony z całokształtu zespołu, po tym jak jego drużyna awansowała do półfinału Pucharu Hiszpanii.

 

O występie

 

„Cieszyłem się razem z całym zespołem, zwłaszcza sposobem jakim podnieśli się po trudnym początku. Pomimo przeciwności, udało się osiągnąć cel. Jestem bardzo zadowolony z dzisiejszego spotkania i poziomu, który zaprezentowała drużyna”.

 

O obecnej formie

 

„Są zawsze lepsze i gorsze chwile w całym sezonie. Obecnie jesteśmy na fali. Jesteśmy pewni siebie i mamy dobre wyniki. Wszystko zależy od tego czy będziemy pewni siebie”.

 

Bramki decydujące Neymara

 

„Jest odważnym zawodnikiem. Robi wiele dla nas. Zdobywa bramki i walczy w pojedynkach indywidualnych. Nikt, nigdy go nie zmieni, a my też tego nie chcemy. Lubimy jego odwagę. Spotkanie jednak zaczęło się zaostrzać  i stwierdziliśmy, że lepiej będzie jeśli zejdzie z boiska”.

 

Na temat sędziowania

 

„Jest trzech sędziów którzy decydują. Jest dużo napięć w trakcie spotkania i to sprawia, że sędzia ma zawsze trudne zadanie przed sobą”.

 

O to czy Barça powinna zagrać z Getafe czy Villarealem

 

„Zagramy z każdą drużyną, która zasłuży, aby znaleźć się w kolejnej rundzie. Nie mamy wybranego przeciwnika”.

 

Źródło: FCBarcelona.com

mainXX:/2015/01/luis-enrique-jestem-zadowolony-z-druzyny/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.